۱۷:۰۵:۳۲ - یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار شهر رویدر:
۲۰۰ خانوار در شهر رویدر در معرض خطر ریزش کوه قرار دارند
شهردار شهر رویدر: در زمان بارندگی ریزش تخته سنگ ها اتفاقی طبیعی در آن منطقه است که خوشبختانه تابحال منجر به خسارت نشده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار شهرستان بندرخمیر، عبدالحکیم جعفری شهردار رویدر ضمن تقدیر از اقدام هلال احمر در راه‌اندازی خانه هلال گفت: در حال حاضر ۵۰۰ نفر نیروی آموزش دیده […]

شهردار شهر رویدر: در زمان بارندگی ریزش تخته سنگ ها اتفاقی طبیعی در آن منطقه است که خوشبختانه تابحال منجر به خسارت نشده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار شهرستان بندرخمیر، عبدالحکیم جعفری شهردار رویدر ضمن تقدیر از اقدام هلال احمر در راه‌اندازی خانه هلال گفت: در حال حاضر ۵۰۰ نفر نیروی آموزش دیده امداد و نجات در شهر رویدر داریم.

وی افزود: یک تفاهم سه جانبه بین شهرداری رویدر، هلال احمر استان و یک شخص خیر جهت ایجاد پایگاه شهری هلال احمر رویدر انجام شده که به دلیل عدم انجام وعده های هلال احمر استان هنوز محقق نشده است.

عبدالحکیم جعفری با اشاره به فرسوده بودن مدارس رویدر عنوان کرد: ما سه مدرسه بسیار فرسوده و غیر قابل بهره برداری داریم که کارشناسان نوسازی نیز این موضوع را تایید کردند. ساختمان ها توان مقاومت در برابر زلزله را ندارند و لازم است اقدام مناسبی برای آنها انجام شود.

وی اشاره ای به وضعیت نامناسب اسکان ۲۰۰ خانوار در شهر رویدر کرد و بیان کرد: ۲۰۰ خانوار در شهر رویدر در معرض ریزش کوه قرار دارند. در زمان بارندگی ریزش تخته سنگ ها اتفاقی طبیعی در آن منطقه است که خوشبختانه تابحال منجر به خسارت نشده است.

شهردار رویدر افزود: اقداماتی جهت جابجایی خانوارها انجام شده از قبیل واگذاری زمین و پرداخت وام دو میلیون تومانی که البته برای جابجایی خانوارها موثر نبوده است.

وی افزود: لازم است قبل از اینکه یک فاجعه در این منطقه رخ دهد اقدامات موثرتری انجام شود.

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /