۱۳:۳۶:۳۱ - چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شهرستان بندر خمیر
یک مسول انقلابی عامل نزدیکی قلوب مردم به اسلام است
امام جمعه شهرستان بندر خمیر گفت: مسول در نظام اسلامی یک تفاوت عمده دارد و آن نیز غیر از وظایف اجرایی ، عامل نزدیکتر کردن قلوب مردم نسبت به اسلام و انقلاب است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار ؛ حجت الاسلام والمسلمین صالحی امام جمعه شهرستان بندر خمیر ضمن گرامیداشت هفته دولت به دولتمردان اظهار کرد : در طول سالجاری برای خدمت رسانی به مردم تلاش ها و فعالیت بسیار خوبی برای مردم  صورت گرفته است .

امام جمعه شهرستان بندر خمیر  با اشاره به کلام امیر المومنین علی علیه السلام در نامه به مالک اشتر افزوداین نامه سندی بی نظیربرای مسولین نظام اسلامی است که با رعایت آن می توانند گامی در جهت تحقق دولت اسلامی بردارند .

 صالحی ادامه داددر قسمتی  دیگری ازعهد نامه آمده است که در قبال خداوند متعال انصاف را رعایت کنیدیعنی  عدم رعایت حق خدا از مصادیق بی انصافی است.

وى بیان کردمسول در نظام اسلامی  یک تفاوت عمده دارد و آن نیز غیر از وظایف اجرایی ، عاملنزدیکتر کردن قلوب مردم  نسبت به اسلام  و انقلاب است .

امام جمعه شهرستان در ادامه شرح عهدنامه مالک اشتر یاد آور شد؛ دومین انصاف نسبت به مردم  است یعنی درد مردم را به جانبخریم ، در نظام از یک مسول اسلامی انتظار است.

 صالحی خاطر نشان کرد : با فعالیت انقلابی و جهادی  در جهت خدمات دهی به مردم براساس بیانه گام دومانقلاب ،  سیر امید واری نسبت به اسلام و انقلاب محقق خواهد شد .

وی خاطر نشان کرد: برنامه ریزی های بلند مدت که به نفع قاطبه مردم است تلاش مضاعفی می طلبد و مسولین با مدیریتجهادی و به دور از منیت در تحقق آن گام بردارند .

انتهای پیام_

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /