۱۳:۰۳:۵۵ - سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدير كميته امداد بندرخمير:
کمک ۶میلیاردی خیرین بندرخمیر به رزمایش مواسات/۴٢٠ میلیون ریال به حساب آسیب دیدگان کرونایی واریز شد
جاودان گفت: مبلغ ۴٢٠ میلیون ریال وجه نقد به حساب خانوارهای نیازمند و آسیب دیده کرونایی بندرخمیر واریز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار، محمود جاودان مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) بندر خمیر در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به شیوع بیماری کرونا، اظهار کرد: در این شرایط برخی افراد جامعه با کساد شدن کار و کاسبی‌شان، عملا دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) بندرخمیر افزود : شیوع این بیماری مشکلاتی برای اقشار ضعیف جامعه به وجود آورده و در این بین افرادی هستند که تحت حمایت هیچ نهاد حمایتی نبوده و با شیوع بیماری کووید ١٩ و کسادی بازار دچار مشکلات اقتصادی شده و نیازمند کمک هستند.

وی با اشاره به شناسایی خانوارهای نیازمند غیرمددجو در ایام شیوع کرونا، تصریح کرد: در کنار بحث رسیدگی به خانوارهای مددجوی تحت پوشش،  شناسایی افراد نیازمند غیرمددجو که دچار آسیب شده بودند نیز در دستور کار قرار گرفت.

جاودان خاطر ادامه داد: این خانوارها افرادی هستند که مددجو نبوده، اما هم اکنون به دلیل شرایطی که شیوع کرونا به وجود آورده، آسیب دیده و نیازمند کمک هستند.

مدیر کمیته امداد بندرخمیر اضافه کرد: مبلغ ۴٢٠ میلیون ریال وجه نقد به حساب خانوارهای مدد جو و غیر مدد جو نیازمند و آسیب پذیر در بحث کرونا واریز شده است که هر خانوار از یک میلیون و ۵٠٠ هزار ریال آغاز و تا سقف پنج میلیون ریال به هر خانوار آسیب دیده پرداخت شد.

وی با بیان اینکه تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش کمک مومنانه کمیته امداد علیرغم اجرای برنامه‌های خیرخواهانه متعددی اظهار کرد: در شرایط خاص بیماری همه‌گیر کرونا، خیلی از کارگران، دست‌فروشان و سایر اقشار آسیب‌پذیر با مشکلات اقتصادی عدیده‌ای روبه رو شدند، این پویش به‌منظور کمک‌رسانی به نیازمندان و همچنین تأمین بخشی از نیازهای معیشتی آن‌ها اجرا شده است.

جاودان خاطرنشان کرد: در این مرحله طرح پویش همدلی چهار هزار و ٣٣٣ سبد غذایی به ارزش بالغ بر شش میلیارد پانصد میلیون ریال جمع آوری شده است تا میان نیازمندان و اقشار آسیب پذیر توزیع گردد.

 

انتهای پیام/پ

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /