۱۰:۴۸:۰۶ - پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمک های مردمی بندرخمیر در راه کرمانشاه است
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان: تاکنون ۱۶ کامیون کمک های مردمی از استان هرمزگان به کرمانشاه ارسال شده است.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، لرزش زلزله ای که استان کرمانشاه را لرزاند تا قلب فرد فرد هموطنان نفوذ داشت و همه را غرق در ماتم کرد. مردم شهرستان بندرخمیر همچون دیگر […]

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان: تاکنون ۱۶ کامیون کمک های مردمی از استان هرمزگان به کرمانشاه ارسال شده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، لرزش زلزله ای که استان کرمانشاه را لرزاند تا قلب فرد فرد هموطنان نفوذ داشت و همه را غرق در ماتم کرد. مردم شهرستان بندرخمیر همچون دیگر هموطنان با کمک های خیرخواهانه خود به کمک مردم زلزله‌زده کرمانشاه شتافتند.

از همان ساعات ابتدایی وقوع زلزله، در شهرستان بندرخمیر سه نهاد هلال احمر، سپاه و انجمن خیریه اهل‌سنت برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه اقدام به جمع آوری کمک های خیرخواهانه کردند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان: تاکنون ۱۶ کامیون کمک های مردمی از استان هرمزگان به کرمانشاه ارسال شده است.

علی اعمی برنطین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار لوار گفت: تا کنون تعداد ۱۶ کامیون کمک های مردمی از استان هرمزگان به کرمانشاه ارسال شده است.

وی افزود: جهت جمع آوری کمک های مردمی سه پایگاه در شهرستان بندرخمیر فعالیت می کنند. این پایگاه ها شامل خانه هلال رویدر، کانون روستایی کهورستان و پایگاه مرکز شهر بندرخمیر است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با دعوت از مردم جهت یاری رساندن به زلزله زدگان کرمانشاه عنوان کرد: مردم می توانند جهت کمک به زلزله زدگان از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ بانک های ملی،ملت،رفاه،مسکن،دی،پارسیان، سپه،پاسارگاد، شهر و رسالت اقدام کنند.

وی افزود: اقلامی نظیر پتو، شیرخشک و کنسروجات از نیازمندی های زلزله زدگان است لذا کسانی که بصورت غیر نقدی قصد کمک دارند برای تهیه این اقلام اقدام کنند.

علی اعمی برنطین بیان کرد: مردم جهت حفظ کرامت انسانی از آوردن لباس و پتوهای کهنه خودداری کنند و اجناس اهدایی نو باشند.

فرمانده سپاه بندرخمیر: تا روز شنبه اولین محموله کمک های مردمی به کرمانشاه ارسال می شود.

اسماعیل سدید پناه فرمانده سپاه بندرخمیر در گفتگو با خبرنگار لوار ضمن ابراز تاسف از مصیبت وارده در زلزله کرمانشاه گفت: تا روز شنبه اولین محموله کمک های مردمی جمع آوری شده توسط سپاه بندرخمیر به کرمانشاه ارسال می شود.

وی افزود: در همان ساعات اولیه وقوع زلزله با برنامه‌ریزی انجام شده، حوزه های مقاومت بسیج برادر و خواهر اقدام به جمع‌آوری کمک های مردمی کردند و این عمل همچنان ادامه دارد.

فرمانده سپاه بندرخمیر با دعوت از مردم برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه، عنوان کرد: عمق فاجعه زلزله زیاد و مردم نیازمند کمک فوری هستند لذا از مردم شریف بندرخمیر تقاضا می کنیم جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه اقدام کنند.

مسول انجمن خیریه اهل‌سنت بندرخمیر: تا روز یکشنبه اولین محموله کمک های مردمی به کرمانشاه ارسال می شود.

محمد نور ساحلی زادگان مسول انجمن خیریه اهل‌سنت بندرخمیر در گفتگو با خبرنگار لوار گفت: تا روز یکشنبه اولین محموله کمک های مردمی به کرمانشاه ارسال می شود.

وی افزود: بعد از وقوع حادثه جانسوز زلزله کرمانشاه انجمن خیریه اهل‌سنت بندرخمیر جهت کمک به زلزله‌زدگان اقدام به جمع آوری کمک های خیرخواهانه می کند و آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی مردم می باشد.

مسئول انجمن خیریه اهل‌سنت بندرخمیر عنوان کرد: کمک های جمع آوری شده توسط تشکل انجمن خیریه جنوب به صورت متمرکز به کرمانشاه ارسال می شود.

وی افزود:از مردم بندرخمیر جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه دعوت می کنم.

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /