۱۸:۲۳:۱۱ - شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمبود فضای آموزشی اصلی ترین مشکل مرکز فنی حرفه ای بندرخمیر
خیرین برای حمایت از اشتغال جوانان به یاری مرکز فنی حرفه ای بندرخمیر بیایند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، رئیسی مسول مرکز فنی حرفه ای شهرستان بندرخمیر در گفتگو با خبرنگار لوار گفت: اصلی ترین مشکل فنی حرفه ای بندرخمیر برای ارائه خدمت کمبود فضای آموزشی است. وی افزود: به دلیل کمبود فضای […]

خیرین برای حمایت از اشتغال جوانان به یاری مرکز فنی حرفه ای بندرخمیر بیایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، رئیسی مسول مرکز فنی حرفه ای شهرستان بندرخمیر در گفتگو با خبرنگار لوار گفت: اصلی ترین مشکل فنی حرفه ای بندرخمیر برای ارائه خدمت کمبود فضای آموزشی است.

وی افزود: به دلیل کمبود فضای آموزشی در حال حاضر در دو رشته برق و تاسیسات مشغول به ارایه خدمت هستیم در صورتی که ظرفیت این مرکز بیش از این دو رشته است و کمبود فضای آموزشی مناسب ما را محدود کرده است.

مسئول مرکز فنی حرفه ای شهرستان بندرخمیر با اشاره به حمایت امام‌جمعه شهرستان از این مرکز عنوان کرد: از امام جمعه شهرستان بندرخمیر کمال تشکر را دارم زیرا صدای مظلومیت مرکز فنی حرفه ای بندرخمیر را شنید و به یاری ما آمد.

وی افزود: این مرکز به یمن حمایت های فنی حرفه ای مرکز استان از نظر تهیه لوازم اولیه برای برگزاری کارگاه آموزشی با اینکه هزینه تهیه آن نسبتا سنگین می باشد مشکلی ندارد و اصلی ترین مشکلی که با آن روبرو است موضوع فضای آموزشی نامناسب است.

رئیسى بیان کرد: مرکز فنی حرفه ای بندرخمیر از سال ۹۳ در شهرستان راه اندازی شد و تا کنون بالای ۱۵۰ نفر در این مرکز موفق به اخذ گواهینامه شده اند. در این مرکز دوره ها بصورت ۶ ماهه و هزینه ای بابت شرکت در دوره از داوطلبین دریافت نمی شود.

وی افزود: رسالت اصلی مرکز فنی حرفه ای آموزش جوانان جویای کار است و با شرایط موجود این مرکز با محدودیت روبرو است. نیاز حضور خیرین جهت یاری رساندن به این مرکز احساس مى شود و باید این نکته را مدنظر داشت که یاری رساندن به فنی حرفه ای حمایت از اشتغال جوانان است.

مسئول مرکز فنی حرفه ای شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: اگر خیرین در دهستان ها و بخش رویدر با این مرکز همکاری کنند و مکانی در اختیار فنی حرفه ای قرار دهند، می توانیم در آنجا کلاس های مهارت آموزی رایگان برگزار کنیم.


 

 

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /