۸:۴۷:۲۹ - پنج شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کلیپ وحدت/علی(ع) محور وحدت است
کلیپ تولیدی وحدت را می توانید در ادامه مطلب تماشا و دانلود کنید   مساله وحدت امری حیاتی برای پیشرفت و بالندگی هرجامعه ای است. دشمن امروزه با دسیسه هایی که در امت اسلام پدید آورده باعث اختلاف و بوجود آمدن برخی گروه های تکفیری و افراط گرایی های مذهبی شده است. گرچه توطئه های […]

کلیپ تولیدی وحدت را می توانید در ادامه مطلب تماشا و دانلود کنید

 

مساله وحدت امری حیاتی برای پیشرفت و بالندگی هرجامعه ای است. دشمن امروزه با دسیسه هایی که در امت اسلام پدید آورده باعث اختلاف و بوجود آمدن برخی گروه های تکفیری و افراط گرایی های مذهبی شده است. گرچه توطئه های ایشان راه به جایی نبرده و گروه های تکفیری رو به انحطاط و نابودی گذاشته اند، لیکن تقویت وحدت و برادری موجود در بین برادران مسلمان و جامعه اسلامی امری ضروری است. عدد چهل ، عدد بلوغ است و انقلاب اسلامی ایران در چهل سالگی است. راه سختی پیموده و تا به مقصود نهایی نیز راه چندانی نمانده، هرچند که در جمهوری اسلامی مشکلات و سنگ اندازی هایی توسط دشمنان داخلی و خارجی شده لیکن در انقلاب اسلامی بسیار سربلند و مقتدر در مقابل سیل مشکلات سینه سپر کرده و عملکرد موفقی به منصه ظهور گذاشته ایم. جمهوری اسلامی محصور در مرزهای کشور جمهوری اسلامی ایران و ایدئولوژی اداره کشور و انقلاب اسلامی حرکتی در راستای حرکت انبیاء و اولیای الهی است. ظهور حضرت مهدی(عج) و برپایی حکومت عدل و داد، تجلی خواست تمام پیامبران و اولیای الهی است و انقلاب اسلامی ظل توجهات حضرت بقیه الله(ارواحنا لتراب مقدمه الفداه) در تلاش است زمینه را برای ظهور آخرین منجی عالم بشریت مهیا کند.

امام خمینى(ره) در بسیارى از سخنان خود، حکومت اسلامى را که خود او آن را به وجود آورده است، چنین توصیف می کند که این حکومت، حکومت امام مهدى (عج) است و او حافظ این دولت است. در اینجا به یک سخن از امام که به روشنى به نقش زمینه‏ سازى این نهضت تصریح دارد اشاره می ‏کنیم:
” این نهضت مقدس براى انقلاب بزرگ مهدى موعود است”.

 

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /