۱۰:۵۹:۱۰ - چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرونده غیرمختومه آب انبارهای بندرخمیر
گزارشی مبنی بر وضعیت نابسامان آب انبارهای بندرخمیر در پایگاه اطلاع‌رسانی لوار منتشر شد که با موضع گیری سخت برخی از مسولین همراه بود ولی تاکنون اقدام موثری در جهت رسیدگی به آن انجام نشده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، در تاریخ ۱۷ دیماه سال ۹۴ گزارشی مبنی بر وضعیت نابسامان آب […]

گزارشی مبنی بر وضعیت نابسامان آب انبارهای بندرخمیر در پایگاه اطلاع‌رسانی لوار منتشر شد که با موضع گیری سخت برخی از مسولین همراه بود ولی تاکنون اقدام موثری در جهت رسیدگی به آن انجام نشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، در تاریخ ۱۷ دیماه سال ۹۴ گزارشی مبنی بر وضعیت نابسامان آب انبارهای بندرخمیر در پایگاه اطلاع‌رسانی لوار منتشر شد که با موضع گیری سخت برخی از مسولین همراه بود.
لیکن تا این تاریخ در جهت رسیدگی به بناها اقدام خاصی صورت نگرفته و این گنجینه و میراث فرهنگی که زبان گویای تاریخ شهر بندرخمیر است به حال خود رها شده است.
آب انبارهای شهر تبدیل به مکانی برای انباشت زباله و آتش زدن زباله ها شده است.
گفتنی است که در بوجود آمدن شرایط موجود اهالی محل بی تاثیر نبوده و جا دارد با اقدام فرهنگی مناسب از ادامه روند ریختن زباله در آب انبارها و اطراف آن جلوگیری شود و نهادهای ذیربط نسبت به مرمت بناها اقدام نمایند.
با همتی که از مسولین توانای شهرمان سراغ داریم امیدواریم به زودی این آثار ارزشمند شرایط مطلوبی پیدا کنند و ذخیره فرهنگی مناسبی برای آیندگان باشند.

 

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /