۸:۵۶:۵۷ - دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رزمنده هشت سال دفاع مقدس:
وظیفه هرمسلمانی است که از اسلام و کشورش در برابر هجوم دشمن دفاع کند
پشتیبان ولایت فقیه باشید، اگر مطیع ولی امر مسلمین باشیم، هیچ مشکلی برای ما پیش نخواهد آمد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، به مناسبت در پیش بودن هفته دفاع مقدس مصاحبه ای با بسیجی مراد هنرمند رزمنده هشت سال دفاع مقدس به شرح ذیل انجام شد: آقای هنرمند بفرمایید در چه عملیات هایی […]

پشتیبان ولایت فقیه باشید، اگر مطیع ولی امر مسلمین باشیم، هیچ مشکلی برای ما پیش نخواهد آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، به مناسبت در پیش بودن هفته دفاع مقدس مصاحبه ای با بسیجی مراد هنرمند رزمنده هشت سال دفاع مقدس به شرح ذیل انجام شد:

آقای هنرمند بفرمایید در چه عملیات هایی شرکت داشته اید؟
من در عملیات های والفجر مقدماتی، والفجر ۷، کربلای ۴ وکربلای ۵ حضور داشته ام

قبل از اعزام به جبهه کجا آموزش دیده اید؟
اوایل انقلاب بسیج بندرعباس در محل بیمارستان صاحب الزمان(عج) قرار داشت و من در آنجا آموزش های نظامی را فرا گرفتم، بنده در زمان جنگ در منطقه عملیاتی دشت عباس، قرارگاه نوح در واحد اطلاعات عملیات منطقه عملیاتی اروند کنار دوره اطلاعات را گذرانده و مشغول به خدمت در آنجا شدم.

چه مدت درجبهه حضورداشتید؟
دوسال و چهارماه

با کدامیک از فرماندهان بزرگ جنگ همرزم بوده اید؟
سردار فدوی فرمانده حال حاضر نیروی دریایی سپاه فرمانده ما در زمان جنگ بود، همچنین افتخار همرزمی با شهید رضاییان را نیز داشته ام.

برخورد خانواده هنگام اعزام شما به جبهه چگونه بود؟
برخورد خانواده خوب بود،پدرم به منطقه می آمد و به من سر می زد، آن زمان افتخار خانواده ها این بود که فرزند خود را برای حفظ اسلام و انقلاب به جبهه بفرستند.

اگر به گذشته برگردید حاضرید باز هم به جبهه بروید؟
البته باز راه دفاع از اسلام و انقلاب را انتخاب خواهم کرد؛ خاطرات جبهه بهترین خاطرات زندگی ام است.وظیفه هرمسلمانی است که از اسلام و کشورش در برابر هجوم دشمن دفاع کند

از احساس خود نسبت به هفته دفاع مقدس بگویید؟
باید یاد و خاطره رزمندگان و این دلاورمردی ها را زنده نگه داشت، هر بار که هفته دفاع می رسد احساس می کنم ما فراموش نشده ایم، خوشحال می شوم و می دانم که جوان ها ادامه دهنده راه ما هستند، برای قشر جوان بازگو کردن خاطرات دوران دفاع مقدس واجب است، باید این خاطرات و حقایق نسل به نسل و سینه به سینه به آیندگان برسد.

کلام آخر و سفارش شما به جوانان چیست؟
پشتیبان ولایت فقیه باشید، اگر مطیع ولی امر مسلمین باشیم، هیچ مشکلی برای ما پیش نخواهد آمد.

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /