۱۶:۰۶:۱۱ - چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رییس مدرسه علوم دینی صدرالاسلام بندرخمیر :
وحدت لازمه هرجامعه ای است
وحدت برتمام مسلمانان واجب است چه شیعه، چه سنی چه مسلمانان داخل کشور و چه کسانی که خارج از کشور زندگی می کنند.             به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، سید عبدالجلیل قتالی رئیس مدرسه علوم دینی صدرالاسلام بندرخمیر در مصاحبه ای با خبرنگار لوار در خصوص موضوع وحدت […]

وحدت برتمام مسلمانان واجب است چه شیعه، چه سنی چه مسلمانان داخل کشور و چه کسانی که خارج از کشور زندگی می کنند.
 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، سید عبدالجلیل قتالی رئیس مدرسه علوم دینی صدرالاسلام بندرخمیر در مصاحبه ای با خبرنگار لوار در خصوص موضوع وحدت گفت: هیچ جامعه ای بدون وحدت ، یکپارچگی و همبستگی به جایی نمی رسد و از عوامل رکود و عقب ماندگی هر جامعه ای اختلافات است، وحدت لازمه هرجامعه ای است.

وی افزود : تمام فعالیت های ما حول محور رعایت اصل وحدت و تقریب بین مذاهب اسلامی است.
رئیس مدرسه علوم دینی صدرالاسلام بندرخمیر ضمن اشاره به اصل وحدت در قرآن کریم عنوان کرد: خداوند متعال در قرآن کریم اصل وحدت را با آیه وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللَّهِ جَمیعًا وَلا تَفَرَّقوا ۚ  متذکر می شود و ما مسلمانان باید با پیروی از اصل وحدت، انسجام و همبستگی بین جامعه اسلامی را سرلوحه کار های خودمان قرار دهیم .
وی خاطرنشان کرد: هرکجا که وحدت وجود داشته پیروزی حاصل شده و هرکجا تفرقه و پراکندگی بوده شکست به همراه داشته و این یک اصل طبیعی است.
سید عبدالجلیل قتالی با اشاره به دشمنی دشمنان بیان کرد: ما دشمنان بسیاری داریم که بر علیه وحدت و یکپارچگی ما فعالیت می کنند، بر طبل تفرقه می کوبند و گروه های تکفیری و افراطی گری ایجاد می کنند و هدف آنان بازداشتن جامعه اسلامی از وحدت است.
وی افزود: دشمنان برنمی تابند این وحدت و یکپارچگی را و می خواهند به هر طریقی که هست این وحدت را برهم بزنند.
رئیس مدرسه علوم دینی صدرالاسلام بندرخمیرعنوان کرد: تمام سعی و کوشش ما باید صرف حفظ وحدت باشد تا دشمنان را ناامید کنیم؛ حفظ وحدت برتمام مسلمانان واجب است چه شیعه، چه سنی چه مسلمانان داخل کشور و چه کسانی که خارج از کشور زندگی می کنند.

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /