۱۰:۱۵:۲۸ - چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار شهرستان بندر خمير:
وجدان خودمان را در وظیفه ای که برعهد داریم بیدار کنیم
فرماندار شهرستان بندر خمیر گفت: وجدان خودمان را در وظیفه ای که برعهد داریم بیدار کنیم و همه ظرفیت ها را در نظر بگیریم، در برخورد با ارباب رجوع نهایت احترام و راهنمایی صورت گیرد تا مردم و مراجعه کنندگان با رضایت کامل از کنارمان بروند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی لوار، صبح امروز جلسه ماهانه شورای اداری با حضور امام جمعه موقت شهرستان و امام جمعه موقت اهل سنت و فرماندار و سایر دستگاههای اجرایی شهرستان بندر خمیر در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

میرهاشم خواستار فرماندار شهرستان بندر خمیر در جلسه ماهانه شورای اداری شهرستان عنوان کرد: روزه برای آزمایش ما بندگان است و عبادت باید خالص و به صورت واقعی باشد.

میرهاشم خواستار با اشاره به موضوع امور ورزش جوانان گفت: ما در شهرستان ظرفیت های بسیار خوبی در این زمینه داریم که بتوانیم در این حوزه موفق باشیم، باید همه متولیان امر در خصوص علاقمندی جوانان در حوزه های مختلف ورود پیدا کنند.

فرماندار شهرستان بندر خمیر در ادامه افزود: کشور ما کشوری جوان است و باید جهت کشف استعداد جوانان و شکوفایی آن اقدام کرد.

وی با اشاره به فصل امتحانات و دغدغه های آموزش و پرورش جهت برگزاری خوب و امن حوزه های امتحانی خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش نیازمند همکاری و حمایت برخی از دستگاههای اجرایی شهرستان می باشد و قطعا این اقدامات و هماهنگی ها همانند سال های قبل صورت خواهد گرفت.

میرهاشم خواستار یادآور شد: کار ها نباید یکنواخت باشد مسئولین اجرایی باید تغییراتی در محیط کاریشان ایجاد نمایند محل کار همه ما خانه دیگر ماست، باید محیطی با نشاط برای کارمان ایجاد کنیم ایجاد این محیط باعث تقویت انگیزه و روحیه کاری در ما می شود و در بر خورد با ارباب رجوع این احساس دیده می شود.

فرماندار در ادامه افزود: وجدان خودمان را در وظیفه ای که برعهد داریم بیدار کنیم و همه ظرفیت ها را در نظر بگیریم، در برخورد با ارباب رجوع نهایت احترام و راهنمایی صورت گیرد تا مردم و مراجعه کنندگان با رضایت کامل از کنارمان بروند.

وی با تاکید بر موضوع اشتغال زایی اظهار کرد: بانک ها و سرمایه گذارانی هستند که برای انجام بعضی امورات وارد شده اند و ما هم باید بحث اشتغال زایی را در اولویت کاریمان قرار دهیم.

انتهای پیام/

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /