۲:۳۳:۳۴ - سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه بندر خمير:
واقعه غدیر باید همانند عاشورا زنده نگه داشته شود
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندر خمیر گفت: واقعه غدیر باید همانند عاشورا زنده نگه داشته شود چرا که یکی از حرکت‌های مهم و بزرگ اسلام که دفاع از حقیقت است در این واقعه رقم خورد.

سرهنگ جعفر اسلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندر خمیر در گفتگو با خبرنگار لوار گفت: عید غدیر تنها یک واقعه تاریخی نیست، خداوند متعال در این روز دین اسلام را کامل کرد و این دین تا روز قیامت باید مردم را رهبری کند.

فرمانده ناحیه بندر خمیر اظهار کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری باید فرهنگ غدیر را در جامعه تبیین و ترویج دهیم زیرا ترویج فرهنگ غدیر در جامعه تضمین کننده سعادت بشر است.
وی در ادامه افزود: هنرمندان بسیجی بی‎توقع و به صورت خود جوش برای بازسازی این واقعه بزرگ پای کار آمدند و برای اجرای با شکوه مراسم باز سازی همه دست به دست هم داده‌اند.
اسلامی یادآور شد: هدف اصلی از بازسازی این واقعه اثبات غدیر و استمرار رسالت نبوی به وسیله امامت علوی که مصونیت بشری را برعهده دارد، است.
فرمانده سپاه بندر خمیر خاطر نشان کرد: واقعه غدیر باید همانند عاشورا زنده نگه داشته شود چرا که یکی از حرکت‌های مهم و بزرگ اسلام که دفاع از حقیقت است در این واقعه رقم خورد و برای زنده نگه داشتن این واقعه باید تلاش شود و با بهره گیری از زبان هنر و فرهنگ توسط هنرمندان خلاق می‌توان در انتقال این پیام موفق ظاهر شد.
وی در ادامه با بیان اینکه در شهرستان بندر خمیر برای اولین بار این واقعه را باز سازی نموده ایم، گفت: با تلاش بسیجیان و همکاری تمامی ادارات شهرستان موفق به برگزاری مراسم باز سازی واقعه غدیر در دونقطه مرکز شهرستان و بخش رویدر شده ایم.
اسلامی اظهار کرد: توزیع ۳۰۰۰ دست غذا با همکاری شرکت سیمان هرمزگان جناب دکتر باشتی و توزیع آن بین فقرا و نیازمندان و مردم سطح شهرستان انجام شد.

انتهای پیام/

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /