۱۶:۱۹:۰۴ - شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری مسئول هستیم
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بندر خمیر گفت: کارگران بخش بزرگی از اجتماع شهرستان را تشکیل می دهند و همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری مسئولیت داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی لوار؛
فرزاد دهقانی،  معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بندر خمیر در جلسه کمیسیون کارگری شهرستان گفت: کارگران بخش بزرگی از اجتماع شهرستان را تشکیل می دهند و همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری مسئولیت داریم.


وی افزود:کارگران به واسطه کاری که انجام می‌دهند باید به حق و حقوق خود برسند و کارفرمایان نیز موظف به پرداخت مطالبات به حق آنان هستند.
دهقانی تصریح کرد: کمترین خواسته کارگران شاغل در واحدهای صنعتی پرداخت به موقع حقوق و مزایا و بیمه های کارگری است که باید توجه ویژه ای به آن شود تا خانواده های این کارگران دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.
وی با تاکید بر اولویت تصمیم گیری جهت پرداخت به موقع معوقات و حقوق کارگران شاغل در واحد های صنعتی، افزود: دستگاه های مرتبط نیز باید با بازرسی به موقع، نظارت بیشتری بر عملکرد واحدهای صنعتی در سطح شهرستان داشته باشند.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار در ادامه بر تحقق شعار رونق تولید در سال جاری تاکید نمود و عنوان کرد: با توجه به شعار رونق تولید در سال جاری، نگاه ها در حوزه کار و تولید بایستی دوسویه باشد و علاوه برحمایت از کارگر، از کارفرمایان نیزباید حمایت شود زیرا حمایت از آنان، زمینه را برای بهبود وضعیت کارگران فراهم خواهد ساخت.
گفتنی است در این نشست ، مشکلات حقوق و مزایای معوقه کارگران با حضور کارفرمایان بررسی و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.

انتهای پیام/

بر چسب ها: ,
fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /