۱۶:۲۱:۱۷ - پنج شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با سراسر کشور آزمون سراسری کنکور در شهرستان خمیر برگزار شد
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندر خمیر گفت: از میان یک هزار و صد و هفتاد و دو نفر داوطلب کنکور امسال هفتصد و چهارده نفر زن و چهار صد و پنجاه و هشت نفر مرد هستند که بیشترین آمار مربوط به رشته علوم انسانی و کم‌ترین آن نیز رشته زبان انگلیسی میباشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار، محمد فولادی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندر خمیر در گفتگو با خبرنگار لوار، آمار شرکت‌کنندگان در بزرگ‌ترین مارتن علمی کشور را به نسبت سال گذشته رو به رشد خواند و گفت: از میان ۱۱۷۲ داوطلب کنکور امسال ۷۱۴ نفر زن و ۴۵۸ نفر مرد هستند که بیشترین آمار مربوط به رشته علوم انسانی و کم‌ترین آن نیز رشته زبان انگلیسی میباشد.
فولادی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی شهرستان همکاری لازم را در برگزاری مطلوب کنکور سراسری داشته اند، عنوان کرد: کنکور سراسری در رشته های علوم ریاضی و فنی ۲۱۰ داوطلب که از این تعداد ۷۳ نفر زن و ۱۳۷ نفر مرد و علوم انسانی ۴۰۲ داوطلب که از این تعداد ۲۳۵ نفر زن و ۱۶۷ نفر مرد در صبح پنج شنبه، رشته هنر ۱۴۸ داوطلب که از این تعداد ۹۷ نفر زن و ۵۱ نفر مرد در عصر پنج شنبه، علوم تجربی ۲۷۶ داوطلب که از این تعداد ۲۱۵ نفر زن و ۶۱ نفر مرد در صبح جمعه و زبان های خارجه ۱۳۶ داوطلب که از این تعداد ۹۴ نفر زن و ۴۲ نفر مرد در عصر جمعه برگزار می گردد.


وی در ادامه افزود: این آزمون در حوزه های دانشگاه پیام نور، مجموعه ورزشی شهید تختی نژاد ناحیه مقاومت بسیج سپاه ، دبیرستان نمونه دولتی عترت و دبیرستان نمونه دولتی امام رضا (ع) برگزار میگردد.
به گفته مدیر آموزش‌وپرورش بندرخمیر در آزمون کنکور امسال ۱۹ نفر عوامل ستادی و ۱۳۲ نفر عوامل اجرایی این شهرستان مشغول فعالیت هستند.
وی خاطر نشان کرد: نتایج اولیه این آزمون نیمه اول مرداد ماه و نتایج نهایی اواخر شهریور ماه اعلام می‌شود.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /