۴:۳۴:۵۶ - چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نشست اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور با فرماندار شهرستان بندرخمیر
نشست صمیمانه فرماندار شهرستان بندرخمیر با اعضای هیات علمی این دانشگاه در فرمانداری شهرستان برگزار گردید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور بندرخمیر؛ نشست صمیمانه فرماندار شهرستان بندرخمیر با اعضای هیات علمی این دانشگاه در فرمانداری شهرستان برگزار گردید. زاهری ریاست دانشگاه پیام نور بندرخمیر ضمن […]

نشست صمیمانه فرماندار شهرستان بندرخمیر با اعضای هیات علمی این دانشگاه در فرمانداری شهرستان برگزار گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور بندرخمیر؛ نشست صمیمانه فرماندار شهرستان بندرخمیر با اعضای هیات علمی این دانشگاه در فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
زاهری ریاست دانشگاه پیام نور بندرخمیر ضمن تسلیت ایام دهه محرم و شهادت امام حسین (ع) و محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز به بیان عملکرد دانشگاه و فعالیت های اعضای هیات علمی در نیمه اول سال ۹۷ پرداخت.
خواستار، فرماندار شهرستان بندرخمیر ضمن خوش امدگویی به اعضای هیات علمی به برشمردن پتانسیل ها و جایگاه ویژه دانشگاه پیام نور در شهرستان پرداخت و گفت تعامل دانشگاه با دستگاههای اجرایی شهرستان از مهمترین ویژگی های برجسته آن می باشد و با وجود ظرفیت های علمی و طرح های تحقیقاتی و پژوهشی اعضای هیات علمی، جایگاه دانشگاه پیام نور در فرایند توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی قابل تقدیر است.
وی گفت از اینکه اعضای هیات علمی به عنوان مشاور و بازوی مشورتی در ادارات حضور داشته باشند استقبال می کنیم و امید است بتوانیم از توان هیات علمی دانشگاه در آسیب شناسی مسائل اجتماعی و فرهنگی و ارائه راهکارهای علمی در توسعه اشتغال زایی و صادرات معادن و حمل و نقل استفاده کنیم.
فرماندار شهرستان بندرخمیر با معرفی روستای باقی آباد و ارائه پتانسیل های این روستا به عنوان مرکز گردشگری شهرستان از اعضای هیات علمی خواست تا با ارائه راهکار و طرح های پیشنهادی خود در ثبت آن در مرکز میراث فرهنگی استان، فرمانداری را یاری نمایند.
وی با اشاره به دغدغه اشتغال زایی در شهرستان گفت: با توجه به صادرات تره بار در گذشته در این شهرستان امید است با ارائه راهکارهای علمی بتوانیم دوباره این فعالیت را راه اندازی کنیم.
وی در پایان از تشکیل تعاونی مرزنشینان و همایش بزرگ بندرخمیر در سال جاری خبر داد.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /