۱۰:۰۴:۲۹ - جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منطقه آزاد قشم باید اسکله بندرپل را پس دهد/باید به وضعیت لنج داران رسیدگی شود
امام جمعه شهرستان بندرخمیر گفت: منطقه آزاد قشم مگر کم سود و درآمد دارد که به این طرف آب نیز دست اندازی میکند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به وضعیت اسکله بندرپل گفت: منطقه آزاد قشم مگر […]

امام جمعه شهرستان بندرخمیر گفت: منطقه آزاد قشم مگر کم سود و درآمد دارد که به این طرف آب نیز دست اندازی میکند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به وضعیت اسکله بندرپل گفت: منطقه آزاد قشم مگر کم سود و درآمد دارد که به این طرف آب نیز دست اندازی میکند. به چه مناسبت ۱۳ برابر پل از مردم عوارض می گیرند.

وی افزود: می گویند منطقه آزاد قشم چندین سال پیش زمین اسکله پل را خریده است. این معامله غبن فاحش است و باید زمین به شهرستان بندرخمیر برگردد. مگر اسرائیل است که اینچنین زمین ها را می گیرد.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: مسولین می گویند اگر کسی بخواهد در آن منطقه فرض مثال مغازه ساندویچی بزند باید از منطقه آزاد اجازه بگیرد. این موضوع واقعا ظلم است.

وی افزود: بیشترین سود اسکله ای که در بندرخمیر است به منطقه آزاد قشم می رسد. کجای این موضوع انصاف است. بی شک ما این موضوع را پیگیری می کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری ضمن بیان گلایه لنج داران شهرستان بندرخمیر بیان کرد: مسولین پاسخ بگویند چه شده که تعداد لنج های شهرستان از حدود ۱۲۲ به ۲۲ لنج کاهش یافته است. غیر از این است که برای آنها دیگر لنج داری توجیه اقتصادی ندارد و همه لنج های خود را فروخته اند. چرا در لنگه این موضوع اتفاق نیافتاده است.

وی افزود: مگر فریاد همه برای اقتصاد مقاومتی بلند نیست، پس چرا مسئولین به این موضوع رسیدگی نمی کنند. چرا آسیب شناسی نمی شود. روی سخن من با مسولین بالادستی است، ما شاهد تلاش های مسولین شهرستانی هستیم.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /