۷:۵۹:۱۴ - شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مقاومت حزب الله لبنان و فلسطین از برکت نظام جمهوری اسلامی ایران است
امام جمعه موقت بندر خمیر گفت: مقام معظم رهبری در سخنان خودشان فرمودند که همین مقاومت را حزب الله لبنان و فلسطین از برکت نظام جمهوری اسلامی ایران بدست آوردند و کسی که توانست این مقاومت را به آنها تزریق کند سردار شهید سلیمانی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار، حجت الاسلام و المسلمین بیرانوند خطیب نماز جمعه بندر خمیر اظهار کرد: باید در دین تفکر کرد و نباید کور کورانه دین را پذیرفت، پیغمبر اسلام می فرماید: دین اسلام راه من است اما با بصیرت وآگاهی از من تبعیت کنید.

امام جمعه موقت بندر خمیر در ادامه افزود: امیرالمومنین می فرماید که خواندن قرآن و رفتن کفایت نمی کند بلکه باید اول قرآن را یاد گرفت و بعد از اینکه یاد گرفتیم در آن تفکر کنیم.

بیرانوند با بیان اینکه آگاهی به احکام شرعی و مسائل شرعی معیار هایی است که همه ما باید بدانیم، گفت: فهم در دین توجه به آخرت است، باید دین را هم در ظاهر و هم باطن پذیرفت، پذیرفتن دین صرف در درون نیست بلکه باید به زبان آورده و در عمل نیز نشان داده شود که فرد مومنی هستیم.

وی خاطر نشان کرد: باید اعتقادات ما نیز درست باشد، توجه و اعتقاد به توحید،عدل، نبوت، امامت و معاد نیز مهم و همه اینها جزء تفکر در دین است.

خطیب نماز جمعه شهرستان بندر خمیر اظهار کرد: برای اینکه راهمان کج نشود باید بدانیم چه چیزی هدف و چه چیزی وسیله و ابزار است.

امام جمعه موقت بندر خمیر یادآور شد: زمانیکه توانستیم بدانیم چه چیزی هدف و چه چیزی وسیله و ابزار است آنگاه می توانیم تشخیص درست بدهیم و آن زمان است که فهم درست بدست آورده ایم.
بیرانوند در ادامه گفت: هر کار خیری که انسان انجام می دهد خداوند برایش اجری می گذارد و در آخرت جبران می کند.

وی در ادامه با اشاره به صبر و استقامت اظهار کرد: صبر در برابر مسائل و مشکلات چه در مسائل اجتماعی جامعه و چه در مسائل خانواده خداوند پاداش و مزدی را در آخرت در نظر گرفته است.

خطیب نماز جمعه در ادامه به مناسبت های ایام هفته اشاره داشت و گفت: نواب صفوی کسی بود که گروه فدائیان اسلام را بنا نهاد و هدف ایجاد نظام اسلامی در جامعه به خاطر ظلم و ستمی که در زمان شاه وجود داشت، یکی از کارهایی که نواب با دوستانش انجام داد ترور افراد ضد اسلام و انقلاب بود.

بیرانوند در ادامه به روز غزه اشاره کرد و اظهار کرد: روز غزه مصادف است با مقاومت مردم حماس در مقابل رژیم صهیونیستی و آنها نشان دادند که میتوان با مقاومت و صبر پیروز شد.
امام جمعه موقت بندر خمیر خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری در سخنان خودشان فرمودند که همین مقاومت را حزب الله لبنان و فلسطین از برکت نظام جمهوری اسلامی ایران بدست آوردند و کسی که توانست این مقاومت را به آنها تزریق کند سردار شهید سلیمانی بود.
وی بیان کرد: ما در یک موج سوم قرار داریم که این موج سوم انقلاب است که در این موج خروج آمریکا از خاورمیانه اتفاق می افتد و این دستاورد بزرگ یکی از تلاش های بزرگ مردانی همچون سردار سلیمانی است.
بیرانوند با اشاره با بیانات مقام معظم رهبری گفت: خیلی ها فکر می کردند انقلاب کارایی لازم را ندارد و شهادت سردار نشان داد انقلاب هنوز زنده است.

انتهای پیام/

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /