۱۶:۳۶:۳۸ - یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده انتظامی بندر خمیر:
معتاد، بیمار اجتماعی است
فرمانده انتظامی شهرستان بندر خمیرگفت: هدف ما انجام اقدامات موثر است در جهت اینکه پلیس به پلیس طراز اسلامی برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار،سرهنگ رضا علی بخشی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندر خمیر در خصوص اقدامات انجام شده برای شهرستان بندر خمیر اظهار کرد: شهرستان بندر خمیر الحمد الله در وضعیت خوبی است و اقدامات خیلی خوبی به صورت فصلی در خصوص آسیب های اجتماعی با همکاری ادارات داشته ایم.

علی بخشی در بحث کشفیات و کالاهای قاچاق افزود: ما امسال تا کنون در حوزه های مختلف توانسته ایم توفیقات چشم گیری داشته باشیم از جمله: سوخت، دام ، خوردو ها و در بحث سرقت ها که ما بیش از صد در صد پیشرفت داشتیم.

فرمانده انتظامی شهرستان بندر خمیر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد پلیس طراز جمهوری اسلامی، گفت: هدف ما انجام اقدامات موثر است در جهت اینکه پلیس به پلیس طراز اسلامی برسد.

وی با اشاره به خدمات پلیس خاطر نشان کرد: سامانه گویای ۱۹۷ زبان گویای مردم است، شهروندان می توانند جهت انتقادات و پیشنهادات، شکایات و حتی تقدیر و تشکر از ماموران با این سامانه تماس حاصل نمایند.

علی بخشی با بیان اینکه خدمات ۱۱۰ خیلی راحت و سریعتر شده است، اظهار کرد: با تجمیع خطوط ۱۱۰ خدمات دهی به شهروندان در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد، در گذشته این خط مشکلاتی داشت که با پیگیری مرکز و طرح تجمیع خطوط این مشکلات برطرف و با تماس ۱۱۰ مرکز کمتر از دو دقیقه مورد را به پایگاه ابلاغ می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندر خمیردر بحث مواد مخدرو اعتیاد یاد آور شد: یک معتاد، یک بیمار اجتماعی است و باید حمایت شود، با همکاری بهزیستی موفق به جمع نمودن معتادانی که در سطح شهر پراکنده بودند شدیم و آنان را به کمپ های مورد نظر معرفی نموده وبهزیستی در جهت حمایت از آنان اقدامات لازم را پیگیری می کند.

علی بخشی با اشاره به استفاده از وسایل ایمنی در هنگام رانندگی گفت: بیشترین استفاده از وسیله نقلیه موتورسیکلت است که انتظار می رود شهروندان مسائل ایمنی و استفاده از کلاه را جدی بگیرند و موضوع مهم گواهینامه موتور که موضوع مهمی می باشد و با پیگیری های مکرر موفق شده ایم جهت دریافت گواهینامه در شهرستان داشته باشیم اهمیت دهند.

انتهای پیام/

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /