۹:۳۷:۵۱ - پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه بندر خمير؛
«معامله قرن» شکست خواهد خورد
امام جمعه شهرستان بندر خمیر گفت : طرح صلح آمریکا معروف به معامله قرن شکست خواهد خورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی لوار، حجت الاسلام صفایی حائری، امام جمعه شهرستان بندر خمیر در گفتگو با خبرنگار لوار با اشاره به اینکه در راهپیمایی روز قدس حضور خواهیم داشت، اظهار کرد: دشمنان همواره بحث های فرقه ای را مطرح می کنند اما همه ما یک وجه مشترک داریم و این بین همه فرقه های اسلامی یکسان است.

 

امام جمعه شهرستان بندر خمیر با اشاره به تعبیر امام راحل، بیان کرد: اگر تمام مسلمانان یک سطل آب بریزند اسرائیل را آب خواهد برد، پس این حرکت یک تکلیف و وظیفه دینی است.

حجت الاسلام صفایی حائری گفت: پیامد راهپیمایی روز قدس هر ساله مهم است اما گاهی اوقات مهم تر می شود از زمانی که ترامپ طرحی را مطرح کردند که ۴ یا ۵ دی ماه در بحرین با حضور کشور های عربی و با حمایت آمریکا نشستی برگزار شود و مباحثی را مطرح کنند.

وی با اشاره به معامله قرن ادامه داد: معامله قرن یک نسخه گنگ، مبهم و گیجی است که هیچکس نمی داند چیست، این مثلث شوم ترامپ، اسرائیل است که میخواهند این طرح را پیاده کنند.

امام جمعه شهرستان بندر خمیر اظهار کرد: معامله قرن یعنی می خواهند به یک اختلاف دیرینه یک خط پایانی دهند اما با یک چهره بین المللی، یعنی می خواهند همه را شریک و دخیل کنند.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی حائری بیان کرد: امسال به دلیل این حساسیت می طلبد که حضور پر رنگی در راهپیمایی روز قدس داشته باشیم و بی شک ترامپ در این طرح معادله قرن شکست خواهد خورد.

وی بیان کرد: بیش از ٢۵ سال است که سردمداران آمریکا تحت عنوانی میخواهند قضیه فلسطین و اسرائیل را به بهانه ای تمام کنند و این معظل را که مثل استخوانی در گلو آن هاست حل شود و خصوصا امسال که همان گونه که حضرت آقا می فرمایند یک زمانی اینها سنگ داشتند اما حالا دیگر موشک دارند و دیگر جواب سنگ ، سنگ نیست بلکه موشک است.

امام جمعه شهرستان بندر خمیر گفت: راهپیمایی امسال بسیار حساس است و باید شرکت کرد و قطعا این طرح ترامپ مثل طرح های قبلی روسای جمهور آمریکا شکست خواهد خورد و فلسطینی ها پیروز خواهند شد.

انتهای پیام/

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /