۱۴:۲۰:۵۸ - پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشارکت مردم مکمل خدمات دولت به نیازمندان است
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: مشارکت مردم مکمل خدمات دولت به نیازمندان است و کمیته امداد کمک های خرد مردم را تبدیل به خدمات ارزشمند و هدف دار می کند و در جهت توانمندسازی خانواده های تحت حمایت بکار می برد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار؛ مدیر و کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بندرخمیر با فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان دیدار کردند.

در این دیدار محمود جاودان رئیس کمیته امداد شهرستان ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس امداد حضرت امام خمینی و آغاز هفته احسان و نیکوکاری(۱۴لغایت ۲۰ اسفند) با ارائه گزارش عملکرد سال جاری این نهاد گفت: مشارکت بیش از پیش مردم نوع دوست شهرستان و مسئولین و خیرین را خواهانیم.
جاودان اظهار کرد: هدف از مشارکت در جشن نیکوکاری توسعه و گسترش فرهنگ انقاق و نوع دوستی در جامعه و کمک به محرومین در آستانه سال نو می باشد.
وی در ادامه افزود: مشارکت مردم مکمل خدمات دولت به نیازمندان است و کمیته امداد کمک های خرد مردم را تبدیل به خدمات ارزشمند و هدف دار می کند و در جهت توانمندسازی خانواده های تحت حمایت بکار می برد.
میرهاشم خواستار فرماندار شهرستان بندر خمیر ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند کمیته امداد عنوان کرد: شکر گزار کمیته امداد هستیم دیدن نیرو های امداد باعث خوشحالی مردم می شود، کمیته امداد نهادی برای پشتیبانی از اقشار ضعیف جامعه است.
وی در ادامه افزود: نهاد امداد برای جمهوری اسلامی ایران درخت تنومندی است.
و در پایان نیز فرماندار بندر خمیر عموم مردم را به مشارکت و حضور فعال در جشن نیکوکاری دعوت کرد.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /