۱۰:۰۸:۱۲ - یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسىول کانون بسیج دانشجویی شهرستان بندرخمیر منصوب شد+تصاویر
طی مراسمی با حضور مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان مسول کانون بسیج دانشجویی شهرستان بندرخمیر معرفی شد.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حمید ماندگاری مسول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان در مراسم معارفه مسئول کانون بسیج دانشجویی شهرستان بندرخمیر گفت: آثار فرهنگ غربی را در زندگی امروزه می بینیم و دانشگاه از […]

طی مراسمی با حضور مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان مسول کانون بسیج دانشجویی شهرستان بندرخمیر معرفی شد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حمید ماندگاری مسول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان در مراسم معارفه مسئول کانون بسیج دانشجویی شهرستان بندرخمیر گفت: آثار فرهنگ غربی را در زندگی امروزه می بینیم و دانشگاه از آن مستثنی نیست.

وی ضمن تاکید بر لزوم فراگیر شدن فرهنگ بسیجی در دانشگاه ها، افزود: فرهنگ بسیجی، فرهنگ دینی و سالم زیستن است.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان عنوان کرد: بسیج دانشجویی باید مروج برنامه های دینی، ملی و مذهبی در دانشگاه باشد، در برنامه های فرهنگی شهرستان پیشگام و حرکتی مثبت و موثر در فرهنگ شهرستان داشته باشد.

وی با اشاره به اقدامات گروه های جهادی بسیج دانشجویی، افزود: اقدامات گروه های جهادی که برای خدمات رسانی به روستاهای محروم اعزام می شوند، عمل بسیار پسندیده و منشاء خیر و برکات است که می شود در شهرستان بندرخمیر نیز اجرا شود.

حمید ماندگاری عنوان کرد: یکی از وظایف بسیج دانشجویی هدایت دانشجویانی است که درگیر معضلات رفتاری و اجتماعی هستند. بسیج متعلق به دانشگاه و فرهنگ و تفکری است که در خدمت اسلام و انقلاب است.

در این مراسم محمد امین درخواه به عنوان مسئول کانون بسیج دانشجویی شهرستان بندرخمیر معرفی و از محل فعالیت کانون بسیج دانشجویی رونمایی شد.

 

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /