۱۰:۱۶:۰۸ - دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول بسیج کارمندی ناحیه مقاومت بسیج خمیر معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج کارمندان در سالن فرمانداری شهرستان بندر خمیر برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار، مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج کارمندان خمیر با حضور سرهنگ اسلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ، فرزاد دهقانی معاون سیاسی ، اجتماعی و امنیتی فرمانداری و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و کارمندان بسیجی در سالن فرمانداری خمیر برگزار شد.

فرزاد دهقانی در این آیین با بیان اینکه همه مسئولین ادارات شهرستان بسیجی هستند اظهار کرد: ما اعتقاد داریم که همه مسئولین ادارات شهرستان بسیجی هستند و به عنوان مهمترین بازوی اجرایی نظام اسلامی در جهت رسیدن به اهداف و برنامه های آن حرکت می کنند.

وی در ادامه با اشاره به تغییر مسئول بسیج کارمندان در شهرستان گفت: بهر حال تغییر و تحول در هر نهاد و دستگاهی مقوله ای عادی و طبیعی است و هر دو بزرگوار از نیروهای ارزشی و بسیجی شهرستان بشمار می روند.

معاون سیاسی ، اجتماعی و امنیتی فرمانداری خاطر نشان کرد: مهم نیست که ما در چه پست و مقامی مشغول به کار هستیم، مهم خدمتی است که باید انجام شود.

در ادامه سرهنگ اسلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان خمیر در این جلسه گفت: کارمندان بسیجی باید در کارهای انقلابی پیشقدم باشند و در جهت کمک به اقشار ضعیف جامعه توجه بیشتری داشته باشند.

فرمانده بسیج شهرستان خمیر همچنین با بیان اینکه هیچ مسئله‌ای نباید مسئولان را از خدمت به مردم غافل کند اظهار کرد: حل مشکلات مردم و خدمت به آنان بایستی در اولویت کار بسیج کارمندان باشد.

سرهنگ اسلامی در خاتمه از زحمات برادر بسیجی خداداد مسئول سابق بسیج کارمندان قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد حضور برادر بسیجی زرنگاری در این منصب ، منشا خیر و برکت فراوانی برای شهرستان باشد.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /