۱۳:۰۷:۳۲ - سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول آموزش‌وپرورش بخش رویدر تغییر کرد
صبح امروز با حضور جمعی از فرهنگیان، مدیران ادارات، ائمه جمعه و مسئولان محلی مراسم تودیع و معارفه نماینده آموزش‌وپرورش بخش رویدر در سالن دبیرستان نجمیه شهر رویدر برگزار شد. به گزارش خبرنگار لوار،     ناصر عسکری زاده مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان در این مراسم گفت: بیش از ۲۵۰۰ دانش‌آموز با فعالیت آموزشی ۲۵۰ معلم که بومی […]

صبح امروز با حضور جمعی از فرهنگیان، مدیران ادارات، ائمه جمعه و مسئولان محلی مراسم تودیع و معارفه نماینده آموزش‌وپرورش بخش رویدر در سالن دبیرستان نجمیه شهر رویدر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار لوار،     ناصر عسکری زاده مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان در این مراسم گفت: بیش از ۲۵۰۰ دانش‌آموز با فعالیت آموزشی ۲۵۰ معلم که بومی رویدر هستند فرآیند تعلیم و تربیت را در این منطقه طی می‌کنند.

وی افزایش شتاب علمی و توسعه کیفیت تحصیلی را دغدغه اصلی آموزش‌وپرورش بندر خمیر عنوان کرد و افزود برای بهبود تحصیل دانش آموزان نیازمند همفکری اولیا و معلمان هستیم و با بهره‌گیری از ظرفیت گسترده نیروی‌های مجرب آموزش‌وپرورش می‌توانیم به هدف تعیین‌شده برسیم.

عسکری زاده تصریح نمود: در حوزه آموزش‌وپرورش رویدر تلاش‌های خوبی به همت فرهنگیان منطقه صورت گرفته است که آمار ورود دانش آموزان به تحصیلات عالی و موفقیت در برنامه‌های فرهنگی و هنری بیانگر توانمندی دانش آموزان و برنامه‌ریزی معلمان فهیم شهرستان است.

مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر با قدردانی از ۶ سال خدمت هدایت الله میری در پست نمایندگی رویدر اظهار داشت: همراهی با برنامه‌های آموزش‌وپرورش یکی از مشخصه‌های مردم بخش رویدر است که با تداوم آن می‌توان گام‌های رو به رشدی در زمینه آموزش‌وپرورش را شاهد بود.

در این مراسم امید دردری به‌عنوان مسئول جدید آموزش‌وپرورش بخش رویدر معرفی شد.

دردری پیش‌ازاین در پست‌هایی چون مدیر کانون رشد، کارشناس فرهنگی هنری و مسئول روابط عمومی آموزش‌وپرورش شیب کوه مشغول فعالیت بوده است.

img_6634 img_6710 img_6638 img_6631

 

 

 

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /