۱۰:۳۹:۰۹ - یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئولین باید صدای مردم را بشنوند/مهمترین چیز برای یک انقلاب حفظ اتحاد و وحدت است
امام جمعه شهرستان بندرخمیر گفت: یکی از مهمترین عوامل ثبات و ایستادگی انقلاب اسلامی اتحاد و انسجام مردم است.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر،حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در مراسم بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن ضمن تبریک این مناسبت گفت: یکی از مهمترین عوامل ثبات و ایستادگی انقلاب […]

امام جمعه شهرستان بندرخمیر گفت: یکی از مهمترین عوامل ثبات و ایستادگی انقلاب اسلامی اتحاد و انسجام مردم است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر،حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در مراسم بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن ضمن تبریک این مناسبت گفت: یکی از مهمترین عوامل ثبات و ایستادگی انقلاب اسلامی اتحاد و انسجام مردم است.

وی افزود: مسئولین باید صدای مردم را بشنوند و جواب مطالبات به حق مردم را بدهند، البته حساب کسانی که به دنبال هنجارشکنی هستند از مردم جداست.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر با اشاره به صحبت های اخیر کسینجر وزیر اسبق دولت ترامپ، عنوان کرد: این سیاستمدار صاحب نظر در عرصه سیاست آمریکا در خصوص ایران به دولتمردان آمریکا توصیه می کند که به دوران جنگ سرد برگردند و تاثیرگذاری ایران را در منطقه بپذیرند.

وی افزود: وقتی چنین شخصی در حوزه سیاست دولت آمریکا همچین نظری دارد بیانگر جایگاه ایران در دنیای امروز است.

علیرضا صفایی حایری با اشاره به دسیسه های دشمنان اسلام و انقلاب، بیان کرد: اگر از دست ایشان کاری ساخته بود در همان سالهای ابتدایی انقلاب انجام می دادند، لیکن از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به انقلاب کوتاهی نکردند ولی راه به جایی نبردند و روز به روز شاهد اقتدار روز افزون جمهوری اسلامی ایران هستیم.

وی افزود: یکی از مظاهر پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی شرکت مردم در مراسمات ملی و مذهبی است.

 

مهمترین چیز برای یک انقلاب حفظ اتحاد و وحدت است
شیخ سید عبدالجلیل قتالی رئیس مدرسه علوم دینی صدرالاسلام بندرخمیر ضمن تبریک به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن، گفت: سه عامل اصلی باعث پیروزی انقلاب اسلامی شده است. خواست خداوند، حضور یکپارچه مردم، رهبری مقتدرانه، مخلصانه و خالی از ریا که باعث جذب مردم شد.

وی افزود: نیروی محرکه انقلاب، مردمی و اسلامی بودن است که باعث حضور حداکثری اقشار مختلف مردم در انقلاب بود.

رئیس مدرسه علوم دینی صدرالاسلام بندرخمیر عنوان کرد: مهمترین چیز برای یک انقلاب حفظ اتحاد و وحدت است. دولتمردان باید تمام تلاش خود را برای حفظ ثبات و امنیت انجام دهند.

وی افزود: یکی از ویژگی های این انقلاب تقویت روحیه مطالبه گری در مردم بوده است. برخی از مطالبات مردم روی هم انباشته شده و به نتیجه ای نرسیده است. مسئولین باید راه حل مناسبی برای رسیدگی به اقشار ضعیف جامعه، بیکاری قشر عظیم جوان، مبارزه با مفسدان و متجاوزین به بیت المال بیابند.

سید عبدالجلیل قتالی با اشاره به سو استفاده عده ای از مطالبات به حق مردم بیان کرد: عده ای با سو استفاده از اعتراض ها به دنبال اهداف خود و اربابانشان به اموال عمومی آسیب زده و آنها را تخریب کردند، باید آنها را شناسایی کرد و حساب مردم را از ایشان جدا کرد. عملکرد آنها در اعتراضات اخیر محکوم است.

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /