۱۱:۱۶:۳۸ - پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم منازل و محدوده محل زندگی شان را بطور منظم ضد عفونی کنند
فرماندار بندر خمیر گفت: در صورت نداشتن کارهای غیرضروری از منازل خارج نشوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار؛ میر هاشم خواستار فرماندار خمیر در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان خمیر اظهار کرد: طبق صورتجلسه ستاد مقابله با کرونا، شهرداران و دهیاران باید اقدامات لازم در خصوص ضدعفونی اماکن عمومی و مناطق پرتردد را انجام دهند.

وی در ادامه افزود: تمامی ادارات ، دستگاه ها و بانکها موظف هستند روزانه ساختمان اداری خود را ضدعفونی و پیشگیری های لازم را در این خصوص داشته باشند.

خواستار خاطر نشان کرد: همچنین اصناف شهرستان موارد بهداشتی را رعایت و نسبت به ضدعفونی محدوه صنفی مربوطه اقدام نمایند.

فرماندار بندر خمیر خطاب به دستگاه های نظارتی گفت: دستگاه های نظارتی با همکاری شبکه بهداشت و درمان ، گشت های مشترک و مستمری از اصناف شهرستان بویژه نانوایی ها ، اغذیه فروشی ها و… داشته باشند و در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی با متخلفین طبق قانون با جدیت برخورد شود.

وی از بخشداران و دیگر اعضاء ستاد نیز خواست نظارت کامل بر این امور داشته باشند و گزارش ها را روزانه به این ستاد اعلام نمایند.
فرماندار در پایان تصریح کرد: از مردم فرهنگ دوست شهرستان خمیر انتظار می رود برای پیشگیری از این ویروس ،منازل و محدوده محل زندگی خود را ضدعفونی و در حد امکان از خود و خانواده شان در برابر این ویروس مراقبت کنند و در صورت نداشتن کارهای غیرضروری از منازل خود خارج نشوند.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /