۹:۴۸:۴۸ - دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شهرستان بندرخمیر:
مردم در مضیقه هستند/ مسئولین باید بیش از این به فکر مردم باشند
امام جمعه شهرستان بندرخمیر گفت: باید به خواسته های مردم رسیدگی شود، این حق مردم است که نیاز های خود را اعلام کنند ولی باید مطالبات از طریق قانونی باشد.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حائری امام جمعه شهرستان بندرخمیر ضمن اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: باید […]

امام جمعه شهرستان بندرخمیر گفت: باید به خواسته های مردم رسیدگی شود، این حق مردم است که نیاز های خود را اعلام کنند ولی باید مطالبات از طریق قانونی باشد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حائری امام جمعه شهرستان بندرخمیر ضمن اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: باید به خواسته های مردم رسیدگی شود، این حق مردم است که نیاز های خود را اعلام کنند ولی باید مطالبات از طریق قانونی باشد.

 

وی افزود: خیلی وقت است مراجع می گویند به وضع معیشت مردم رسیدگی کنید، مردم در مضیقه هستند و مسئولین باید بیش از این به فکر مردم باشند. مردم از یک سو به وضعیت اقتصادی خود نگاه می کنند و از طرفی حقوق های نجومی و اختلاس ها را می بینند. روشن است که از وضع موجود ناراضی می شوند. لیکن اگر اعتراضی هست باید از طریق قانونی پیگیری شود، با آشوب و ضرر به بیت المال جز خسارت به اموال مردم اتفاقی نخواهد افتاد.

 

امام جمعه شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: مردم باید هوشیار باشند که دشمن از آنها سوءاستفاده نکند. کسی که پرچم کشورش را آتش زده هویت خود را آتش زده است. بعد از انقلاب شاهد پستی و بلندی های بسیاری بوده ایم ، استکبار حقانیت جمهوری اسلامی ایران را برنمی تابد از این رو همیشه درصدد است با ایجاد فتنه ها کشور را به زحمت بیاندازد.

 

وی افزود: دسیسه دشمنان نظام از ابتدای انقلاب تا کنون باعث بوجود آمدن تجربیات خوبی شده است. اگر نگاهی به کشورهای منطقه بیاندازیم میبینیم که توطئه های آمریکا چه به روز آنها آورده است. کشور های همسایه حاضرند شب را با شکم خالی بخوابند ولی کشورشان و ناموسشان در امنیت و آرامش باشد.

 

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حائری بیان کرد: کشورهای مستکبر غربی به حقوق بشر ایران اعتراض دارند ولی هیچ اعتراضی نسبت به حقوق بشر در کشورهای دیگر خاورمیانه که شهروندانشان حتی از ابتدایی ترین حقوق محرومند ندارند. این موضوع سوء نیت آنها را آشکار می کند.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /