۱۰:۳۴:۱۴ - شنبه ۹ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مراسم گرامیداشت سالروز ۹ دی در شهرستان بندرخمیر برگزار شد+ تصاویر
مراسم گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی با حضور مردم و مسئولین شهرستان بندرخمیر در مسجد علی ابن ابیطالب(ع) شهر بندرخمیر برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر ، مراسم گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی با حضور مردم و مسئولین شهرستان بندرخمیر در مسجد علی ابن ابیطالب(ع) شهر بندرخمیر برگزار شد.   حضور پرشور […]

مراسم گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی با حضور مردم و مسئولین شهرستان بندرخمیر در مسجد علی ابن ابیطالب(ع) شهر بندرخمیر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر ، مراسم گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی با حضور مردم و مسئولین شهرستان بندرخمیر در مسجد علی ابن ابیطالب(ع) شهر بندرخمیر برگزار شد.

 

حضور پرشور مردم در انتخابات سال ۸۸ خبر از مقبولیت نظام در بین مردم دارد

محمد ملایی فرماندار شهرستان بندرخمیر در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات سال ۸۸ خبر از مقبولیت نظام در بین مردم دارد.

وی افزود: برای حضور در انتخابات هیچ فشاری بر مردم نیست ، این بصیرت و آگاهی مردم است که آنها را به پای صندوق های رای می آورد.

فرماندار شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: در سال ۸۸ عده ای عزت و اقتدار جمهوری اسلامی را تاب نیاوردند و خواستند که در آن خللی وارد کنند که حیله آنان با درایت مقام معظم رهبری راه به جایی نبرد و مشت محکمی به دهان آنها زده شد.

وی افزود: وضعیتی که ما اکنون در ایران داریم، آرزوی بسیاری از ملت ها است. استکبار نمی تواند اقتدار و عزت ما را تاب بیاورد و دائم بوسیله توطئه ها قصد برهم زدن وحدت و امنیت ما را دارد. ملت ایران با بصیرتی که دارند می توانند تمام نقشه های دشمن را نقش بر آب کنند.

محمد ملایی بیان کرد: فضای وحدت، همدلی و مشارکتی که در شهرستان بندرخمیر برقرار است نشان از آگاهی و بصیرت مردم دارد و حضور ۹۰ درصدی مردم در انتخابات گذشته بیانگر همین موضوع است.

وی افزود: اختلاف تفکر در هر جامعه ای وجود دارد و این موضوع لازمه پیشرفت است. مردمی که دوستدار این نظام هستند هیچگاه در مسیر دشمنان گام نخواهند گذاشت. مردم به ما مسئولین امیدوارند و ما انشاء الله بتوانیم خدمات صادقانه ای را برایشان انجام دهیم.

 

مهم و اهم حفظ شاکله نظام است

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حائری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی گفت: حق به یک صورت متصور اما باطل متعدد است. نمی شود گفت هر دوطرف حق را می گویند.

وی افزود: قرآن در بحث بصیرت افزایی بسیار تاکید دارد. فتنه یعنی اشخاصی حق را با محتوای باطل بیاورند برای فریب مردم، هدف از ایجاد فتتنه گمراهی مردم است.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: افرادی با غرض اقدام به اتهام زنی به مسئولین رده بالای نظام می کنند. مهم و اهم حفظ شاکله نظام است.

وی افزود: زمانی که ملت ما در پایین ترین سطح امکانات بود خدا ما را در برابر دست های پر دشمن یاری کرد. باید اتحاد و یکپارچگی را در مقابل دشمن حفظ کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حائری ضمن اشاره به جنایات سعودی ها در یمن گفت: استکبار جهانی حقوق بشر را برای منفعت خود می خواهد. عربستان یمن را با خاک یکسان کرد صدای احدی از کشورهای غربی در نیامد ولی وقتی یک موشک از یمن به عربستان شلیک شد همه آن را محکوم کردند.

 

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /