۱۸:۲۲:۱۳ - جمعه ۱ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه روستای لشتغان بندرخمیر:
مراجعه به سحر و جادو حاصل جهل و نادانی است
امام جمعه روستای لشتغان بندرخمیر گفت: مراجعه به سحر و جادو مرض خطرناکی است که علت آن جهل و نادانی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، شیخ محمد محبت نیا امام جمعه روستای لشتغان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن نکوهش مراجعه کنندگان به سحر و جادو گفت: مراجعه به سحر و جادو […]

امام جمعه روستای لشتغان بندرخمیر گفت: مراجعه به سحر و جادو مرض خطرناکی است که علت آن جهل و نادانی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، شیخ محمد محبت نیا امام جمعه روستای لشتغان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن نکوهش مراجعه کنندگان به سحر و جادو گفت: مراجعه به سحر و جادو مرض خطرناکی است که علت آن جهل و نادانی است.

وی افزود: رجوع به سحر و جادو سزاوار یک مسلمان نیست. افراد عمدتا بر اثر حسادت، رفع گرفتاری و مریضی، نفوذ محبت در دل دیگران و این قبیل نیات نزد افراد رمال، ساحر و فالگیر می روند. رجوع کردن به این قبیل کارها به معنای راضی نبودن بر قضا و قدر الهی است.

امام جمعه روستای لشتغان بندرخمیر عنوان کرد: سحر و جادو مسلمان را از اسلام دور می کند، شیاطین جن سحر و جادو را به انسان آموختند و ساحران افرادی دروغگو و هوسران هستند که مقید به دستورات دین نیستند.

وی افزود: مشکل تنها از سوی رمال و جادوگر ها نیست، اگر مردم از آنها استقبال نکنند، منزوی شده و مجبور به ترک عمل خود خواهند شد. هر دوطرف معصیت کار هستند.

محمد محبت نیا با استناد به احادیث و روایات قبح رجوع مردم به رمال و جادوگر را متذکر شد و بیان کرد: امروز افرادی سودجو از ساده لوحی برخی از افراد سوءاستفاده می کنند و به مقاصد شوم خود می رسند. اگر شخصی از روی جهالت بسوی این کار رفته باید نصیحت و ارشاد شود و اگر از روی غرض مشغول به این معصیت شده باید برابر قانون با او برخورد شود. این افراد همانطور که خداوند وعده داده هیچگاه رستگار نخواهند شد.

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /