۹:۳۸:۵۳ - دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدرسه فوتبال در شهرستان بندرخمیر شروع به فعالیت می کند.
مجوز فعالیت مدرسه فوتبال در شهرستان بندرخمیر از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران اخذ گردید.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، یونس برهم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر در گفتگو با خبرنگار لوار گفت: مجوز فعالیت مدرسه فوتبال در شهرستان بندرخمیر از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران اخذ گردید و بزودی فعالیتشان در شهرستان […]

مجوز فعالیت مدرسه فوتبال در شهرستان بندرخمیر از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران اخذ گردید. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، یونس برهم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر در گفتگو با خبرنگار لوار گفت: مجوز فعالیت مدرسه فوتبال در شهرستان بندرخمیر از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران اخذ گردید و بزودی فعالیتشان در شهرستان شروع می شود.

 

وی با اشاره به عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: در شش ماهه اول امسال بیش از ۱۵۰۰ ورزشکار سازمان یافته ساماندهی شده که امیدواریم این رقم تا پایان سال به دو برابر افزایش یابد. لازم به ذکر است ورزشکاری سازمان یافته تلقی می شود که دارای بیمه ورزشی باشد.

 

یونس برهم با مطرح کردن اهداف اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر در شش ماهه دوم سال بیان کرد: این اداره در نظر دارد در شش ماهه دوم سال در رشته های والیبال ساحلی، ورزش های آبی ( بطور خاص قایقرانی) و موتور سواری مسابقاتی در سطح کشور و استان برگزار کند.

 

وی افزود: امید است در رسیدن به این اهداف فرمانداری، شهرداری، شورای شهر و ادارات عضو ستاد مارا یاری کنند.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /