۱۰:۴۱:۵۵ - جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شهرستان بندرخمیر:
ما پیگیر موضوع بندرپل تا زمان احقاق حق هستیم
ما به جد پیگیر موضوع اسکله بندرپل هستیم و تا زمانی که این ظلم فاحش تمام نشود و احقاق حق نگردد، دست از مطالبه و تلاش بر نخواهیم داشت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به سفر اخیر […]

ما به جد پیگیر موضوع اسکله بندرپل هستیم و تا زمانی که این ظلم فاحش تمام نشود و احقاق حق نگردد، دست از مطالبه و تلاش بر نخواهیم داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به سفر اخیر هیات دولت به استان هرمزگان و حضور نماینده دولت در شهرستان بندرخمیر، گفت: در سفر اخیر نماینده دولت به شهرستان مطالبات مردم را منتقل کردیم و پیگیر موضوعات از طریق نمایندگان مجلس هستیم.

وی افزود: ما به جد پیگیر موضوع اسکله بندرپل هستیم و تا زمانی که این ظلم فاحش تمام نشود و احقاق حق نگردد، دست از مطالبه و تلاش بر نخواهیم داشت.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر ضمن اشاره به اظهارات اخیر رئیس شورای امنیت سازمان ملل و دولت آمریکا در خصوص تشکر از عربستان و امارات متحده عربی، عنوان: ظلم و تبعیض کشورهای غربی مسلم است. حدود ۱۵۰ هزار کودک یمنی در نوبت مرگ قرار دارند و این موضوع ناشی از اقدامات آنها است.

وی با اشاره به در پیش بودن هفته منابع طبیعی،بیان کرد: باید نسبت به درختکاری و حفاظت از محیط زیست اهتمام ویژه ای داشته باشیم. متاسفانه در سال های گذشته با وجود خشکسالی از کثرت درختان کاسته شده؛ امیدواریم با عنایت خداوند خشکسالی پایان یابد.

علیرضا صفایی حایری با اشاره به سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، افزود: امیدواریم روزی فعالیت‌های کمیته امداد حول کارهای فرهنگی باشد و دیگر فقیری نداشته باشیم.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /