۱۰:۳۱:۵۱ - چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه موقت بندر خمير:
کسى که به فکر مسلمانان نباشد مسلمان نیست
امام جمعه موقت شهرستان بندر خمیر با بیان اینکه راهپیمایی در شهرستان بندر خمیر همزمان با سراسر کشور و طبق روال هرسال برگزار می شود ، گفت : راهپیمایی راس ساعت ۱۱/۱۵برگزارمی شود و از سه راه شهرداری به سمت مسجدحضرت علی ابن ابیطالب (ع) می باشد ، و با سخنرانی امام جمعه و فرماندار شهرستان […]

امام جمعه موقت شهرستان بندر خمیر با بیان اینکه راهپیمایی در شهرستان بندر خمیر همزمان با سراسر کشور و طبق روال هرسال برگزار می شود ، گفت : راهپیمایی راس ساعت ۱۱/۱۵برگزارمی شود و از سه راه شهرداری به سمت مسجدحضرت علی ابن ابیطالب (ع) می باشد ، و با سخنرانی امام جمعه و فرماندار شهرستان همراه است و در پایان با قرائت قطعنامه ختم می شود.

حجت الاسلام والمسلمین بلوچی امام جمعه موقت شهرستان بندر خمیر در گفتگو با خبرنگار لوار گفت: قدس حق مسلمان‏هاست‏ ، رژیم اسرائیل آمده و قدس را اشغال کرده است این یک حق طبیعى برای مسلمانان است. یک پرنده با چوب‏هایى براى بچه هایش لانه درست مى‏کند. یک پرنده دیگر اگر بخواهد لانه او را بگیرد و به او حمله می کند، پرنده اول از لانه‏اش دفاع مى‏کند «وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّهٍ» (انفال/ ۶۰) نه فقط براى انسان است بلکه حیوان‏ها هم اینگونه هستند.
بلوچی با بیان اینکه راهپیمایى از نظر قرآن عمل صالح است‏ ، افزود: در سوره توبه آیه ١٢٠ می فرماید :هر حرکت دسته جمعى مسلمانان که باعث غیظ و خشم دشمن شود برایشان عمل صالح نوشته مى‏شود. ما در سوره والعصر می خوانیم که ‏عمل صالح چیزهاى بسیارى است ولى آن عمل صالحى که خدا روى آن دست گذاشته است در آیات ١ تا ٣ سوره والعصر آمده است.
وی در ادامه اظهار کرد: روز قدس همچون تابلویى است که همه‏ مردم دنیا روحیه‏ى انقلابى ما را در آن مى‏بینند . قرآن مى‏فرماید: مسلمان کسى است که دشمن خدا را بترساند. پس اگر آمریکارا ترساندیم، اسلام ما واقعى است ولى اگر از آمریکا ترسیدیم اسلام ما آمریکایى است و به جاى مرد، نامرد هستیم.

امام جمعه موقت بندر خمیر خاطر نشان نمود : مسلمان باید کفار را بترساند نه زن و بچه‏ى خودش را و  کسى که به فکر مسلمانان نباشد مسلمان نیست .

بلوچی با بیان اینکه راهپیمایی در شهرستان بندر خمیر همزمان با سراسر کشور و طبق روال هرسال برگزار می شود ، گفت : راهپیمایی راس ساعت ۱۱/۱۵برگزارمی شود و  از  سه راه شهرداری به سمت مسجدحضرت علی ابن ابیطالب (ع) می باشد ، و با  سخنرانی امام جمعه  و فرماندار شهرستان همراه است  و در پایان  با قرائت قطعنامه ختم می شود.

حجت الاسلام بلوچی عنوان کرد: از مردم شریف ونجیب همیشه در صحنه شهرستان بندرخمیر انتظارهست که باحضورگرم خودشان وبامشت های گره کرده دراعلام حمایت ازمردم مظلوم فلسطین و بحرین درراهپیمایی روزجهانی قدس شرکت نمایند .

انتهای خبر/

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /