۱:۵۶:۳۹ - یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فکر تجاوز به آب و خاک ایران اسلامی را با قدرت هرچه تمام تر پاسخ خواهیم داد
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بندر خمیر گفت: ما اهل جنگ نیستیم ولی فکر تجاوز به آب و خاک ایران اسلامی را با قدرت هرچه تمام تر پاسخ خواهیم داد و رییس جمهور آمریکا باید بداند که پهباد گلوبال هاوک که برای ما چیزی نیست و ما پاسخ بزرگتر از آن هم خواهیم داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار؛ سرهنگ جعفر اسلامی فرمانده ناحیه مقاومت بندر خمیر در گفتگو اختصاصی با خبرنگار لوار گفت: پهپاد جاسوسی “گلوبال هاوک “آمریکا بعد از تجاوز به حریم سرزمینی جمهوری اسلامی ایران در منطقه روبروی کوه مبارک استان هرمزگان، هدف آتش پدافند نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت و سرنگون شد.
اسلامی این اقدام نیروی هوا فضای سپاه پاسداران را اقدامی بسیار زیبا و هوشمندانه خواند و افزود: سرنگون کردن هواپیمای جاسوسی آمریکا حاوی یک پیام می باشد و آن این است که در برابر تعرض بیگانه ای به این آب و خاک مدافعان مرزهای ایران اسلامی عکس العمل مقتدرانه ای خواهند داشت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندر خمیر اظهار کرد: هر دشمنی به مرزهای ما تعرض کند نابود خواهد شد، دشمن برای اینکه آسیبی به انقلاب ما بزند از هر راهی استفاده می‌کند تا ملت ایران را شکست دهد، اما غافلند که ملت ایران از اراده قوی برخور دارند و دشمنان را نابود می کنند.

وی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود: جمهوری اسلامی ایران پاسخ هر تجاوزگری را با قاطعیت خواهد داد و به فرمایش امام راحل و رهبر کبیر انقلاب اسلامی، آمریکا و بزرگتر از آمریکا هم هیچ غلطی نمی تواند بکند.

اسلامی خاطر نشان کرد: ما اهل جنگ نیستیم ولی فکر تجاوز به آب و خاک ایران اسلامی را با قدرت هرچه تمام تر پاسخ خواهیم داد و رییس جمهور آمریکا باید بداند که گلوبال هاوک که برای ما چیزی نیست و ما پاسخ بزرگتر از آن هم خواهیم داد.

انتهای پیام/

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /