۱۶:۰۰:۲۸ - یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فقری که در خمیر و کندال وجود دارد در هیچ جای شهرستان نیست
فقری که در خمیر و کندال وجود دارد در هیچ جای شهرستان نیست و از خیرین جهت کمک به محرومین دعوت به همکاری می کنیم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، الیاس محسنی رییس کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان بندرخمیر با اشاره به مساله فقر در شهرستان بندرخمیر گفت: فقری که در خمیر […]

فقری که در خمیر و کندال وجود دارد در هیچ جای شهرستان نیست و از خیرین جهت کمک به محرومین دعوت به همکاری می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، الیاس محسنی رییس کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان بندرخمیر با اشاره به مساله فقر در شهرستان بندرخمیر گفت: فقری که در خمیر و کندال وجود دارد در هیچ جای شهرستان نیست و از خیرین جهت کمک به محرومین دعوت به همکاری می کنیم.

وی ضمن اشاره به جمعیت تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان بندرخمیر ۲۹۱۷ نفر را تحت پوشش دارد.

رییس کمیته امداد امام خمینی ره بیان کرد: یک مددجو ماهیانه با ازای هر نفر ۱۴۳ هزار تومان دریافت می کند.

وی اشاره ای خدمات کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان کرد و افزود: تاکنون ۳ میلیارد و هفتصد و هفتاد میلیون اعتبار اشتغال زایی به مددجویان جذب شده است. رویکرد کمیته سوق دادن مددجویان به سمت اشتغالزایی است و قرار نیست که فرد تمام عمرش را مددجو بماند.

الیاس محسنی عنوان کرد : ۳۵۷ یتیم در شهرستان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ره قرار دارند و ۲۰۰ نفر حامی برای ایتام در شهرستان بندرخمیر داریم.

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /