۱۷:۱۴:۴۷ - جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدير امور آب و فاضلاب بندرخمير در جمع نمازگزاران گفت:
فعالیت همزمان ۸ پیمانکار برای اجرای طرح توسعه آبرسانی در شهرستان خمیر/آب عمده مناطق شهرستان خمیر از محل آب شیرین کن بندرعباس تامین می شود
جهانگیر حسین زاده مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بندر خمیر با حضور در نماز جمعه به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده آب و فاضلاب در این شهرستان پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار، جهانگیر حسین زاده در جمع نمازگزاران شهرستان خمیر با بیان اینکه شرایط آب شهرستان با اقدامات در حالانجام از وضعیتمناسبی برخوردار است، اظهار کرد: منابع تامین آبشهرستان خمیر با توجه به ظرفیت سازی هایی که صورت گرفته است بهپایدارینسبی رسیده است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بندر خمیر افزود: فعالیت های آبرسانیدر شهرستان خمیر با حمایت های مدیرعامل شرکت آب وفاضلابهرمزگان به سرعت در حال انجام است بطوریکه در حال حاضر برای بهبودوضعیت آب شهر و روستاهای شهرستان خمیر ۸ پیمانکار بطور همزمان درحال فعالیت هستند.

وی ادامه داد: توجه به ظرفیت سازی تامین آب خمیر با حساسیت ویژهای دنبال شده است بطوریکه این شهرستان اولین دریافت کننده آباز آبشیرین کن های بندرعباس بوده است.

حسین زاده ضمن ابراز امیدواری کرد تصریح کرد: با تکمیل خط انتقال آبشیرین کن به مناطقی از بخش مرکزی و رویدر، عمده مناطقشهری وروستایی شهرستان خمیر در آینده ای نزدیک از محل آب شیرین کنبندرعباس تامین آب می شوند.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بندر خمیر به نوسازی شبکه هایآبرسانی شهری و روستایی اشاره کرد و خاطر نشان کرد: به منظوربهرهمندی بیشتر مردم، طرح توسعه و اصلاح آبرسانی در روستاهای دارایشبکه و فاقد شبکه آبرسانی در دستور کار است بطوریکهامسال بخشی ازشبکه آبرسانی لشتغان پائین، پل انگور، درگور، آل درویش، کسه، آرابی،کهورستان، کشار، کیشی بالا، محمدآباد،شهرک خاتم بناب، گوین، انگورانوبه اتمام رسیده یا در حال انجام است.

وی در ادامه اظهار کرد: طی روزهای آینده طرح توسعه شبکه آبرسانی بهروستاهای سرتنگ، دکل پهن، کیشی پائین و درواخانی نیز آغازمی شود.

حسین زاده به برنامه آتی آبفا در آبرسانی به روستاهای دور دست اشارهکرد و گفت: در اجرای این طرح شبکه آبرسانی روستاهای مارو،دریخا،روشور، کرمران، شیب روان واجرا می شود.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بندر خمیر از افزایش گنجایش مخزنکشتی سازی خبر داد و افزود: با این اقدام، گنجایش ذخیرهآب به منظورپمپاژ به سمت شهرستان خمیر افزایش یافت.

وی ادامه داد: برای رفع کمبود آب روستاهای برکه سلطان، نره، پرنیمه ورودبار، عملیات کف شکنی آغاز می شود که با اتمام آن ظرفیتتامین آباین مناطق بهبود خواهد یافت.

حسین زاده تصریح کرد: در سفر اخیر مدیرعامل آبفا به این شهرستان،تصمیمات خوبی برای توسعه آبرسانی روستاهای خمیر اتخاذشد که به رفعکمبود مناطق دور دست روستایی کمک شایانی خواهد کرد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان خمیر در پایان از حمایت های حجتالاسلام والمسلمین صالحی امام جمعه خمیر و همچنین خواستارفرمانداراین شهرستان تقدیر کرد.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /