۵:۰۷:۱۸ - پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون فرهنگی هنری سپاه امام سجاد(ع):
فضای مجازی یک فضای واقعی است
معاون فرهنگی هنری سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: فضای مجازی یک فضای واقعی است و ما باید سواد رسانه ای را اول از خانواده های خودمان شروع کنیم و بعد وارد بستر جامعه شویم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی لوار؛ سرهنگ رسول جهانداری، معاون فرهنگی هنری سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به جایگاه شهداء گفت: از سال ۱۳۹۰  تا کنون هرساله کنگره ملی شهدا به صورت همزمان در چندین استان کشور برگزار می شود و کنگره ملی شهدا امسال در استان های هرمزگان، کردستان، ایلام و بوشهر برگزار خواهد شد.

وی افزود: کنگره ملی هزار و ۵۰۰ شهید استان هرمزگان ۱۹ دی ماه امسال در بندرعباس برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی هنری سپاه امام سجاد(ع) افزود: نشریات ماندگار و خبرگزاری ها اثر گذار هستند و می توانند به خوبی این رویداد مهم را پوشش دهند.

در ادامه با اشاره به روند کار طرح تحول محلات گفت: کار خوب است برای رضای پروردگار باشد و از بین پایگاه های سراسر استان تعدادی پایگاه بعنوان نمونه انتخاب شدند برای اجرای این طرح و می خواهیم با همفکری و هم افزایی به یک هدف برسیم و آن هدف ایجاد یک محله اسلامی است.

جهانداری عنوان کرد: یکی از کارگروه های این طرح فضای مجازی و رسانه است و این کارگروه خیلی مهم می باشد چرا که فضای مجازی یک فضای واقعی است و ما باید سواد رسانه ای را اول از خانواده های خودمان شروع کنیم و بعد وارد بستر جامعه شویم.

معاون فرهنگی هنری سپاه امام سجاد(ع) تاکید کرد: در اجرای برنامه های فرهنگی حتما برنامه های شاد و متنوع داشته باشید چرا که مردم نیاز به نشاط دارند و میخواهند زمانیکه در این مراسم سپری می کنند لذت ببرند و استفاده کنند، برنامه ها نباید خسته کننده باشد.

انتهای پیام/

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /