۱۹:۴۲:۲۳ - شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئيس شوراي اسلامي بندر خمير:
عشق به خمینی (ره) عشق به همه خوبی هاست
عبدالله قدسی خمیری رئیس شورای اسلامی شهرستان بندر خمیر گفت: عشق به خمینی (ره) عشق به همه خوبی هاست ، هیچ قلمی نمی تواند اوج حادثه را بیان کند و هیچ بیانی نمی تواند احساس مردمی که امام آسمانی شان را بر دوش گرفته نگارش کند.

عبدالله قدسی خمیری رئیس شورای اسلامی شهرستان بندر خمیر گفت: عشق به خمینی (ره) عشق به همه خوبی هاست ، هیچ قلمی نمی تواند اوج حادثه را بیان کند و هیچ بیانی نمی تواند احساس مردمی که امام آسمانی شان را بر دوش گرفته نگارش کند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی لوار ، عبدالله قدسی خمیری رئیس شورای اسلامی شهرستان بندر خمیر گفت: عشق به خمینی (ره) عشق به همه خوبی هاست ، هیچ قلمی نمی تواند اوج حادثه را بیان کند و هیچ بیانی نمی تواند احساس مردمی که امام آسمانی شان را بر دوش گرفته نگارش کند.

وی در ادامه افزود : قطعا تاریخ بشریت تا کنون روایتی را با هیچ گوشی نشنیده و با هیچ چشمی ندیده و ماهمچنان غرق حیرتیم ، که تو از کجا آمده بودی؟

قدسی اظهار کرد: خمینی کبیر مردی بود که خیبرهای زمان را در هم شکست و با اقتدار سکان سفینه امت را به دست گرفت و با رهبری دلسوزانه خود خلق را به ساحل شکوه و عظمت رساند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بندر خمیر خاطر نشان کرد : (خلیلی) که با تبر عزم و اراده استوار خویش بت های جاهلیت را در هم شکست و نه فقط ملت ایران بلکه تمامی دنیا را از بند اسارت نجات داد.

وی یاد آور شد : بزرگمردی که بعنوان بهترین الگو ، یار و یاور مستمندان و ضعیفان بود و همیشه  دغدغه بشر و بشریت را فریاد می زد . آری عشق به خمینی (ره ) عشق به همه ی خوبی هاست . جا دارد رحلت جانسوز حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و قیام ١۵ خرداد را خدمت مردم ایران و تمامی مسلمانان جهان تسلیت عرض نمایم .

امام آنکه دلش چشمه سار معنا بود        تمام زندگیش یک قیام زیبا بود

دوباره آمد و آیینه را تبسم کرد                امام آیینه های بهار سیما بود

 

 

 

انتهای پیام/س

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /