۶:۴۳:۱۸ - دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان هرمزگان:
شروع طرح بنای نور در شهرستان بندرخمیر
  جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان هرمزگان گفت: طرح بنای نور طرحی برای هدایت نذورات مردم برای صرف در بازسازی عتبات عالیات است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، رقیه زینلی جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان هرمزگان در خصوص طرح بنای نور در گفتگو با خبرنگار لوار گفت: طرح بنای نور طرحی […]

 

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان هرمزگان گفت: طرح بنای نور طرحی برای هدایت نذورات مردم برای صرف در بازسازی عتبات عالیات است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، رقیه زینلی جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان هرمزگان در خصوص طرح بنای نور در گفتگو با خبرنگار لوار گفت: طرح بنای نور طرحی برای هدایت نذورات مردم برای صرف در بازسازی عتبات عالیات است.

 

وی افزود: ستاد بازسازی عتبات عالیات استان هرمزگان برای هدایت نذورات مردم تفاهم نامه ای با بانک رسالت و بسیج جامعه زنان منعقد کرد و مطابق آن به افرادی که قصد کمک در بازسازی عتبات عالیات را دارند جهت مشارکت وامی از طرف بانک رسالت تعلق می گیرد.

 

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان هرمزگان عنوان کرد: برای تسهیل در کار خیرین مراجعه به بانک حذف شده و متقاضیان می توانند از طریق ستاد عتبات عالیات شهرستان خود وام را دریافت کنند. برای سهولت در بازپرداخت اقساط، وام میتواند به یک شخص حقیقی، تعدادی از اشخاص حقیقی و یا یک شخص حقوقی پرداخت شود و همه در پرداخت اقساط مشارکت داشته باشند.

 

وی افزود: نکته مهمی که برای تسهیل در پرداخت وام به متقاضیان لحاظ شده حذف ضامن برای دریافت وام است. ما معتقدیم ضامن بازپرداخت وام نیت افراد برای کمک به عتبات عالیات است.

 

رقیه زینلی بیان کرد: شهرستان بندرخمیر اولین شهرستانی است که این طرح در آنجا اجرا می شود. در جلسه ای که برای معرفی طرح برگزار شد دو قطعه از حرم حضرت زینب(س) و صحن حضرت زهرا(س) در نجف به خیرین واگذار شد. این طرح در شهرستان بندرخمیر با استقبال خوبی همراه شده است.

 

 

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /