۱۸:۴۴:۱۶ - یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس مدرسه علوم دینی صدرالاسلام بندرخمیر:
سپاه پاسداران بدون شک در قلب ملت ایران جا دارد
ما جامعه اهل سنت استان هرمزگان این موضع گیری غیرمنطقی و غیر اصولی ترامپ را محکوم و به اتحاد و همدلی بیشتر ملت ایران تاکید می کنیم به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، سید عبدالجلیل قتالی رئیس مدرسه علوم دینی صدرالاسلام بندرخمیر در واکنش نسبت به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: ترامپ فکر […]

ما جامعه اهل سنت استان هرمزگان این موضع گیری غیرمنطقی و غیر اصولی ترامپ را محکوم و به اتحاد و همدلی بیشتر ملت ایران تاکید می کنیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، سید عبدالجلیل قتالی رئیس مدرسه علوم دینی صدرالاسلام بندرخمیر در واکنش نسبت به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: ترامپ فکر کرده است اگر مانند یک زورگو شاخ و شانه بکشد مردم از او می ترسند و به خواسته هایش تن می دهند.

وی افزود: ساختمان فکری آقای ترامپ از ابتدا بر کجی بنا نهاده شده و همه محاسباتش غلط و غیر منطقی است و قطعا به زیان خودش و کشورش تمام می شود.

سید عبدالجلیل قتالی عنوان کرد: ترامپ و همفکرانش در آمریکا باید بدانند که دوران زورگویی و قلدری به پایان رسیده و دنیا در مقابل او خواهد ایستاد، کما اینکه در واکنش به سخنان اخیرش نیز همین اتفاق افتاد و کشورهای اروپایی که هم پیمانان او هستند زیر بار خواسته های نامعقول و غیرمنطقی او نرفتند و معاهده برجام که یک معاهده بین المللی بود را قانونی دانسته و همگی یکصدا اعلام کردند که جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود عمل کرده و این یک رسوایی بزرگ برای ترامپ است.

وی افزود: اینچنین حرکت های نسنجیده به نفع ماست، زیرا در اثر صحبت هایش مردم را بیش از پیش با هم متحد کرده است.

رئیس مدرسه علوم دینی صدرالاسلام بندرخمیر ضمن اشاره به استفاده از نام جعلی برای خلیج فارس توسط رئیس جمهور آمریکا بیان کرد: اهانت به ملت ایران و این عنوان که نام یک منطقه تاریخی را به غلط ادا کردن، ضررش به خود ایشان و کشورش بر می گردد.

وی افزود: ما جامعه اهل سنت استان هرمزگان این موضع گیری غیرمنطقی و غیر اصولی ترامپ را محکوم و به اتحاد و همدلی بیشتر ملت ایران تاکید می کنیم.

سید عبدالجلیل قتالی ضمن محکوم کردن تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی رئیس‌جمهور آمریکا عنوان کرد: سپاه پاسداران بدون شک در قلب همه ملت ایران جا دارد و معتقدیم که سپاه پاسداران از متن مردم و از قلب مردم برخواسته و حافظ استقلال کشور و حافظ امنیت مردم ایران است.

Levar.ir
T.me/levarnews

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /