۱۵:۵۹:۳۷ - سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سپاه تنها یک مجموعه نظامی نیست بلکه یک نیروی معنوی نیز هست
رئیس شورا روستای پرکان گفت: سپاه تنها یک یک مجموعه نظامی نیست بلکه یک نیروی معنوی نیز هست که برای پاسداری از صیانت اسلام وانقلاب اسلامی شکل گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار ،  ماشاءالله دردخوار، رئیس شورا روستای پرکان در گفتگو با خبرنگار هرمز گفت: سپاه تنها یک مجموعه نظامی نیست بلکه یک نیروی معنوی نیز هست که برای پاسداری از صیانت اسلام و انقلاب اسلامی شکل گرفته است.

وی در ادامه افزود: نیروی سپاه عملکرد بسیار عالی و مطلوبی درسطح کشور وجهان به نمایش گذاشته است که به وضوح شاهد آن هستیم و این نمایانگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران میباشد.
رئیس شورا روستای پرکان اظهار کرد: نقش و تأثیر سپاه وبسیج در منطقه ما هم به خوبی قابل مشاهده می باشد از سال۱۳۷۶ که پایگاه بسیج ابوذر پرکان تشکیل شد(حوزه شهیدشوشتری بخش رویدر_شهرستان بندرخمیر) این نقش را پر رنگ ترکرد.
درد خوار به اقدامات بسیج و سپاه اشاره داشت و گفت: از جمله اقدامات و کارهای که این نهاد انجام داده است همگام با مردم و مسئولین روستا بودن می باشد.
وی به دیگر فعالیت ها و اقدامات سپاه اشاره کرد و عنوان کرد: آبرسانی و ساخت منبع آب در روستاهای تنگ اشکن، گیشو، آب مصلی،ساخت منبع آب درروستای پرکان گیشو، ساخت خانه به یک نیازمند درروستای گیشو، تهیه وتحویل بسته معیشتی به افراد بی بضاعت، تشکیل کارگروه سازندگی، حمایت تحصیلی از اقشار ضعیف وتشویق به تحصیل، حمایت مردم به سوی خود کفایی از طریق وام کشاورزی ودامداری وحمایت از جوانان منطقه در امورات ورزشی با تهیه وسایل ورزشی وبرگزاری مسابقات ورزشی وهمچنین در بخش امنیت منطقه همگام بامسولین و همیشه در صحنه بودند.

انتهای پیام/

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /