۹:۵۶:۳۹ - جمعه ۱ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شهرستان بندرخمیر:
سود دیرکرد بانک ها حرام است/مسولین چرا به حرف مراجع گوش نمی دهند
بارها به صراحت علما اعلام کرده اند که سود دیرکرد بانک ها حرام است ولی به حرف مراجع گوش نمی دهند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به سود دیرکرد بانک ها گفت: بارها به صراحت علما اعلام […]

بارها به صراحت علما اعلام کرده اند که سود دیرکرد بانک ها حرام است ولی به حرف مراجع گوش نمی دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به سود دیرکرد بانک ها گفت: بارها به صراحت علما اعلام کرده اند که سود دیرکرد بانک ها حرام است ولی به حرف مراجع گوش نمی دهند.

وی افزود: یکی از معضلاتی که نظام با آن مواجه است مساله دیرکرد بانک هاست. ربا ویروس کشنده ای است که اقتصاد را از بین می برد.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: مسولین چرا به حرف مراجع گوش نمی دهند، دیگر به چه زبانی باید گفته شود که حرام است. باید به این موضوع رسیدگی شود. یکی از علل بی برکت بودن پول ها شبه ناک بودن آن است.

وی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا بیان کرد: ترامپ بازهم به صراحت اعلام کرد که بوجود آورنده داعش دولت آمریکا است ولی متاسفانه بعضی از کشورهای مسلمان چنان دست بیعتی به آمریکا داده اند که دست از دامنش برنمی دارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری با اشاره به رای ۱۲۸ کشور جهان در سازمان ملل علیه تصمیم ترامپ عنوان کرد: این رای بالا جای خوشحالی دارد. دولت آمریکا فکر می کند مردم جهان بنده آنان هستند. در قرن ۲۱ چقدر بچگانه مردم را تهدید می‌کند.

وی ضمن اشاره به برگزاری همایش سراسری نماز در بندرعباس بیان کرد: اهمیت اینچنین همایش ها بسیار بالا است. اقامه دین منوط به اقامه نماز است. آنچه که انبیاء الهی به آن مامور شدند اقامه دین بود و نماز ستون دین است.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر ضمن تبریک به مناسبت در پیش بودن روز ثبت احوال عنوان کرد: اداره ثبت احوال اداره ای مظلوم و بسیار اثرگذار است.

وی با اشاره به درپیش بودن روز میلاد حضرت مسیح افزود: اگر مسیحیان پیرو حقیقی حضرت مسیح بودند اینقدر خشونت در جهان وجود نداشت. حضرت مسیح پیامبر عطوفت و مهربانی بود در صورتی که این همه خشونت در جامعه مسیحیت وجود دارد. ایشان به ظهور پیامبر بعد از خود حضرت محمد مصطفی(ص) نوید داده بود که به حرفش عمل نشد.

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /