۱۰:۱۰:۵۵ - جمعه ۱ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان بندرخمیر:
سه رویداد بزرگ ورزشی در شهرستان بندرخمیر
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر گفت: در فصل زمستان شهرستان بندرخمیر شاهد سه رویداد بزرگ ورزشی خواهد بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، یونس برهم رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان بندرخمیر گفت: در فصل زمستان به دلیل مساعد بودن آب و هوا شهرستان بندرخمیر شاهد سه رویداد بزرگ ورزشی خواهد بود.   وی […]

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر گفت: در فصل زمستان شهرستان بندرخمیر شاهد سه رویداد بزرگ ورزشی خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، یونس برهم رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان بندرخمیر گفت: در فصل زمستان به دلیل مساعد بودن آب و هوا شهرستان بندرخمیر شاهد سه رویداد بزرگ ورزشی خواهد بود.

 

وی افزود: برای فصل زمستان برگزاری مسابقات والیبال ساحلی را با همکاری اداره کار و رفاه شهرستان و حضور بهترین تیم های والیبال ساحلی از استان های دیگر را شاهد خواهیم بود. این مسابقات همچون سال های گذشته با حضور پررنگ شرکت کنندگان و سطح کیفی خوبی برگزار خواهد شد.

 

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: یکی از برنامه های ورزشی که همیشه با استقبال مردمی روبرو می شود همایش پیاده روی خانواده است. در شهرستان بندرخمیر در سال های گذشته شاهد استقبال پرشور مردم بوده ایم و امسال نیز برگزاری این همایش پیاده روی را در دستور کار خود قرار داده ایم. با هماهنگی هایی که انجام خواهد گرفت این برنامه بصورت زنده از رسانه ملی پخش خواهد شد.

 

وی افزود: شهرستان بندرخمیر یکی از بهترین پیست های موتورسواری را در اختیار دارد و این ورزش در بین جوانان با استقبال خوبی همراه است، از این رو هماهنگی های لازم جهت برگزاری مسابقات موتورسواری با حضور استان های جنوب شرق کشور در فصل زمستان انجام شده است.

 

یونس برهم ضمن انتقاد از تیم های ورزشی حاضر در لیگ فوتبال استان بیان کرد: سه تیم از شهرستان بندرخمیر در لیگ های فوتبال دسته یک و دو استان شرکت دارند ، این تیم ها با هماهنگی هایی که انجام شده بدون پرداخت کوچکترین هزینه ای بازی های خود را برگزار می کنند و این در صورتی است که هیچ یک از تیم های استان هرمزگان این حمایت ها را ندارند و برای حضور و بقاء در لیگ متحمل هزینه های هنگفتی می شوند. با شرایط و حمایت های موجود برخی از تیم های شهرستان از جمع کردن یازده بازیکن برای شرکت در مسابقات عاجز اند. تیم های ورزشی ما حتی یک جلسه تمرین در طول هفته ندارند و این موضوع جای تامل دارد.

 

وی با اشاره به فضاهای ورزشی موجود در شهرستان عنوان کرد: شهرستان بندرخمیر بالاترین سرانه فضای ورزشی در استان هرمزگان را دارد ولی از نظر استقبال مردمی به ورزش ضعیف است. آمار سرانه ورزشکاران سازمان یافته سال به سال کاهش می یابد که این خود نشان از عدم استقبال مردم و جوانان به ورزش است.

 

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان بندرخمیر با انتقاد از زمان زیادی که جوانان صرف گذراندن اوقات فراغت خود در فضای مجازی دارند، بیان کرد: یکی از اصلی ترین عواملی که باعث عدم استقبال به ورزش در شهرستان می شود زمان زیادی است که جوانان صرف گذراندن اوقات فراغت خود در فضای مجازی دارند.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /