۱۱:۱۶:۰۳ - سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه اهل سنت کشار:
روز قدس نشانگر شکوه وحدت جهان اسلام علیه استکبار است
سیدآذرنگ گفت: روز قدس، همه مسلمانان در سر تا سر جهان اعم از شیعه و سنی، دست در دست هم و یکصدا بر علیه اسرائیل غاصب فریاد می زنند و تظلم خواهی میکنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار، سید احمد آذرنگ امام جمعه اهل سنت کشار در گفتگو با خبرنگار لوار با اشاره به اهمیت روز قدس اظهار کرد: بزرگداشت روز جهانی قدس یک هدف آرمانی است، در چنین روزی همه مسلمانان جهان، آزادی قدس شریف را فریاد می‌زنند و خواستار رهایی فلسطین عزیز از زیر چکمه های رژیم دادمنش صهیونیستی میشوند.
امام جمعه کشار افزود: مسجدالاقصی قبله اول مسلمانان است که امروز در محاصره رژیم غاصب و اشغالگیر فلسطین قرار گرفته است مسلمانان در این روز، متحد و یکپارچه به ندای امام راحل لبیک می گویند تا فلسطین پاره تن جهان اسلام را نجات دهند.

آذرنگ ادامه داد: در این روز همه مسلمانان در سر تا سر جهان اعم از شیعه و سنی دست در دست هم و یکصدا تظلم خواهی میکنند و حضور یکپارچه  همه مذاهب و حتی ادیان توحیدی دیگر، علیه جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی، به نوعی جلوه ای از شکوه وحدت جهان اسلام  و بشریت علیه استکبار و قوم یهود است که سرزمین های فلسطین را به اشغال خود درآورده است.

وی خاطرنشان کرد: امسال متاسفانه به واسطه انتشار ویروس کرونا امکان حضور فیزیکی در این مراسم نیست ولی مسلمانان این روز را فراموش نکرده و با حضور در فضای مجازی ” گذاشتن عکس و پیام” در استوری خود در تمامی فضا های عضو انزجار خود را از این طریق نشان خواهند داد.

انتهای پیام/پ

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /