۸:۰۱:۱۳ - جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئيس شوراي اسلامي بندر خمير :
روز قدس، روز اراده عمومی ملت است
رئیس شورای اسلامی شهرستان بندر خمیر گفت : روز قدس مخصوص ایران نیست ، روز دنیای اسلام است و روز دفاع از برادران و خواهران فلسطینی می باشد ، روز اراده عمومی ملت است ، روز قدس روز مبارزه با ترفندهای آمریکا و اسرائیل غاصب است و چه زیباست که ملت ما در چنین روزی پیشتاز همه مسلمانان قرار می گیرند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بندر خمیر گفت : روز قدس مخصوص ایران نیست ، روز دنیای اسلام است و روز دفاع از برادران و خواهران فلسطینی می باشد ، روز اراده عمومی ملت است ، روز قدس روز مبارزه با ترفندهای آمریکا و اسرائیل غاصب است و چه زیباست که ملت ما در چنین روزی پیشتاز همه مسلمانان قرار می گیرند.

 

عبدالله قدسی خمیری رئیس شورای اسلامی شهرستان بندر خمیر در گفتگو با خبرنگار لوار گفت : دست خدا مردم را در گرمای روز قدس و با دهان روزه به خیابان می آورد . روز قدس یک روز بین المللی است روزی که  ملت فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی به فرمان ولی امر مسلمین در هفته آخر ماه مبارک رمضان برای حمایت از مردم فلسطین به خیابان ها می آیند و بر علیه اسرائسل غاصب و همدستانشان شعار سر می دهند. در راستای این حرکت عظیم ایران اسلامی سایر ملل مسلمان نیز تبعیت می کنند و شعار ( ید الله مع الجماعه ) تحقق پیدا می کند.

وی در ادامه افزود : روز قدس مخصوص ایران نیست ، روز دنیای اسلام است و روز دفاع از برادران و خواهران فلسطینی می باشد ، روز اراده عمومی ملت است ، روز قدس روز مبارزه با ترفندهای آمریکا و اسرائیل غاصب است و چه زیباست که ملت ما در چنین روزی پیشتاز همه مسلمانان قرار می گیرند.

رئیس شورای اسلامی بندر خمیر اظهار کرد : یکی از بر جسته ترین و آرمانی ترین یادگار امام خمینی (ره) روز قدس می باشد که درک بالای رهبر در خصوص ماجرای فلسطین و دفاع از مردم مظلوم آن را نشان می دهد.

قدسی با بیان اینکه حضور مردم با دهان روزه و در گرمای طاقت فرسای هوا نشان دهنده حمایت آنان از مردم مظلوم فلسطین است گفت : مردم شهرستان بندر خمیر همراه با مسئولین شهرستان همانند  سایر مسلمانان به فرمان ولی امر مسلمین در هفته آخر ماه مبارک رمضان جهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین و نشان دادن نفرت خود از دشمنان اسلام در راهپیمایی شرکت نموده اند.

 

انتهای خبر/

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /