۱۰:۳۴:۵۹ - جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شهرستان بندرخمیر:
رمز ماندگاری انقلاب اسلامی مردمی بودن و وجود محوریت رهبری است
مردمی بودن و حضور یک رهبر مقتدر باعث دوام و اقتدار انقلاب شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی مردمی بودن و وجود محوریت رهبری است. وی افزود: در تاریخ […]

مردمی بودن و حضور یک رهبر مقتدر باعث دوام و اقتدار انقلاب شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی مردمی بودن و وجود محوریت رهبری است.

وی افزود: در تاریخ از انقلاب فرانسه با نام انقلاب کبیر یاد می شود ولیکن زمانی که به واکاوی آن می پردازیم به این نکته بر می خوریم که این حرکت مردمی نبوده و به همین جهت است که بیش از ده سال دوام نیاورد و در این ده سال نیز حدود ۱۲ هزار نفر از مردم را گردن زدند.

وی افزود: نکته دیگری که در انقلاب فرانسه و انقلاب های بیداری اسلامی وجود نداشت، حضور یک رهبر و محور در انقلاب بود و این موضوع آنها را به شکست کشاند.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر با اشاره به دشمنی های استکبار جهانی با ملت ایران عنوان کرد: آمریکا وجود نظامی که از او تمکین نکند را نمی پذیرد. کشور ایران به برکت انقلاب به عزت و اقتدار رسیده است.

وی با اشاره به وجود دروغ، تبعیض و رشوه در دستگاه ها افزود: مردم دروغ، تبعیض و رشوه را نمی پذیرند. متاسفانه باز خبر اختلاسی دیگر در وزارت نفت بگوش می رسد باید جلوی این افراد را گرفت و سخن مردم را شنید.

علیرضا صفایی حایری بیان کرد: در موقعیتی که همه نگاه ها به ملت ایران است امیدواریم مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲بهمن دل دشمنان خود را کور کنند و حماسه ای دیگر بیافرینند.

 

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /