۱۲:۱۸:۴۴ - سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شهرستان بندرخمیر:
رباخواری برخی از بانک ها مسلم است
وجود ربا جامعه را از رحمت الهی دور می کند. وقتی پول حلال با حرام آمیخته می شود تاثیرات خود را خواهد گذاشت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر ضمن اشاره به نظر علما در خصوص سود دیرکرد بانک ها گفت: رباخواری بانک هایی […]

وجود ربا جامعه را از رحمت الهی دور می کند. وقتی پول حلال با حرام آمیخته می شود تاثیرات خود را خواهد گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر ضمن اشاره به نظر علما در خصوص سود دیرکرد بانک ها گفت: رباخواری بانک هایی که سود دیرکرد دریافت می کنند مسلم است.

وی افزود: وجود ربا جامعه را از رحمت الهی دور می کند. وقتی پول حلال با حرام آمیخته می شود تاثیرات خود را خواهد گذاشت.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: یکی از مشکلات زمان ما این است که غذای بدون شبهه در هیچ جا یافت نمی شود زیرا همه پول ها در بانک می رود و رباخواری بانک مسلم است. پول های حلال با پول های ربا آمیخته می شود و تمام برنامه های زندگی مردم با این پول ها انجام می شود.

وی با اشاره به سالروز فرار شاه خاىن از کشور افزود: گاهی نیاز است تاریخ را مرور و جنایات شاه ملعون را بررسی کرد تا فراموش نکنیم که آنها چه کسانی بودند و حال خود را چگونه نشان می دهند.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری بیان کرد: نگاه به تاریخ واقعیت ها را روشن می کند و جنایات آنها را یادآور می شود. فرار شاه مقدمه فرو ریختن سلطنت بود و خداوند خیر خود که همان انقلاب اسلامی بود نصیب مردم کرد.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /