۶:۰۲:۰۳ - جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راهپیمایی روز جهانی قدس در بندر خمیر برگزار شد
راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور با حضور چشم گیر مسلمانان اعم از اهل سنت و تشیع در بندر خمیر برگزار شد.

به گزارش پایگاهاطلاع رسانی لوار، راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور با حضور چشم گیر مسلمانان اعم از اهل سنت و تشیع در بندر خمیر برگزار شد.

روز جهانی قدس به‌عنوان نماد وحدت و استکبار ستیزی دنیای اسلام است

سرهنگ جعفر اسلامی، فرمانده سپاه ناحیه بندر خمیر در گفتگو با خبرنگار هرمز گفت: روزی که با درایت پرچمدار عزت مسلمین در عصر حاضر یعنی حضرت امام خمینی(ره)، «روز قدس» نام نهاده شده است، مسلمانان و آزادیخواهان سراسر جهان، دست در دست هم، فریاد «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» سر خواهند داد و انزجار خود را از توطئه‌ها و دسیسه‌های روزافزون صهیونیستی، آمریکایی اعلام می‌دارند.

اسلامی عنوان کرد: روز جهانی قدس به‌عنوان نماد وحدت و استکبار ستیزی دنیای اسلام بوده و متعلق به همه مسلمانان است و امسال نیز با شرکت در این راهپیمایی وحدت، انسجام و حضور مردم را بار دیگر نشان می‌دهند.

وی برگزاری نشست بحرین را گامی مقدماتی و به منظور ارزیابی شرایط برای طرح معامله قرن خواند و افزود: در صورتی که این اقدام با محکومیت و مخالفت گسترده امت اسلامی و آزادی خواهان جهان مواجه شود، فرو خواهد ریخت.
فرمانده سپاه ناحیه بندر خمیر بیان کرد: ملت ایران با همراهی جوامع مسلمان و حق طلب جهان، روز قدس را عامل فراموش ناپذیری مسئله فلسطین و بازخوانی پرونده سیاه اسرائیل و حامیان اشغالگری و کودک کشی صهیونیست ها قرار داده‌اند و با عنایت پروردگار، وحدت و اتحاد فراگیر جوامع اسلامی تمامی توطئه ها و تهدید ها و حرکت های فریبنده و مزورانه برای انحراف در آرمان فلسطین نتیجه‌ای جز شکست نخواهد داشت.

اسلامی روز قدس امسال را روز رویارویی با طرح ” معامله قرن” خواند و گفت: به لطف خدا و با حضور پر شور امت اسلامی، الخصوص ملت قهرمان ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس، شکست و مرگ زود هنگام این طرح شیطانی و ضد فلسطینی رقم خواهد خورد.

وی اظهار کرد: اهمیت روز قدس امسال نسبت به سال‌های گذشته بیشتر است و دلیل آن هم، طرح توطئه‌آمیز موسوم به «معامله قرن» یا در واقع «معامله شرم» است که از سوی آمریکایی‌های شیطان صفت و برخی حکام مرتجع عرب تدارک دیده شده است؛ توطئه‌ای که نژادپرستی و جنایتکاری و اشغالگری صهیونیست‌ها را تثبیت می‌کند و فلسطینیان را از حقوق اولیه خود یعنی بازگشت به سرزمینشان باز می‌دارد.

فرمانده سپاه ناحیه بندر خمیر خاطر نشان کرد: ایران اسلامی طلایه‌دارِ احیای عزت مسلمین و مقابله با توطئه‌ها و جنایت‌های صهیونیست‌هاست، روز قدس همچون سال‌های گذشته، پر شور و شعور برگزار خواهد شد و مردم روزه‌دار ایران اسلامی نیز همچون سال‌های گذشته، فریاد انزجار خود را از جنایت‌ها و کودک کشی‌های غاصبان صهیونیستی در سرزمین فلسطینیان اعلام می‌دارند.

شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس وظیفه و تکلیف دینی و شرعی همه ما مسلمانان است

میر هاشم خواستار، فرماندار بندر خمیر گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی روز قدس می‌توانند امیدهای دشمن را به یاس تبدیل کنند و این پیام را به رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار بدهند که مردم ما با اتحاد و همدلی در دفاع از کشور عزیزمان ایران از هیچ قدرتی هراسی ندارند و در برابر زیاده خواهی‌های سران استکبار، مقاومت و ایستادگی خواهند کرد؛ بنابراین اگر دنیای اسلام روز قدس را به معنای درست کلمه گرامی بدارد و برای فریاد کشیدن بر سر صهیونیست‌های غاصب، مغتنم بشمارد، به میزان زیادی دشمن را شکست خواهد داد و به عقب‌نشینی وادار خواهد کرد.

فرماندار بندر خمیر عنوان کرد: آمریکایی ها در این معامله قرن چند هدف را دنبال می‌کنند، آنان میخواهند قدرت رژیم صهیونیست اسرائیل را در منطقه افزایش دهند همچنین به فکر چپاول کشورهای منطقه، تضعیف محور مقاومت در منطقه خاورمیانه، نزدیکی اعراب و اسرائیل و همسو شدن آنها در تقابل با محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران هستند در واقع در این طرح، سعی شده است با پیشنهادات اقتصادی، فلسطینیان را به چشم پوشی از حقوق مشروع خود سوق دهند.
خواستار با بیان اینکه شناختی که از روند صلح اسرائیل و فلسطین وجود دارد، مردم فلسطین به چیزی کمتر از تشکیل کشور فلسطین به پایتختی قدس راضی نمی شوند، عنوان کرد: گرچه سران برخی کشورهای اسلامی همسو با آنان برای منافع خود در برابر آمریکا سکوت و یا با اسرائیل ارتباط برقرار کرده اند اما مردمان‌ آنها از این کار نفرت دارند زیرا بیداری در این کشورها به‌خصوص نسل جوان زیاد شده است.

وی با بیان اینکه شرایط همچون گذشته نیست که حکمرانان یک چیزی بگویند و بقیه عمل کنند بنابراین کشورهای اسلامی همسو با آنان نیز باید درک کنند که قطعا از طرح معامله بزرگ قرن سودی نخواهند برد، تاکید کرد: سوای از این موضوع ملت بزرگ ایران نیز هرگز اجازه نخواهند داد آمریکا و اسرائیل این توطئه بزرگ را رقم ‌زنند و معامله قرن در منطقه شکل بگیرد.

فرماندار بندر خمیر خاطر نشان کرد: شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس وظیفه و تکلیف دینی و شرعی همه ما مسلمانان است زیرا قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است و بنده اطمینان دارم ملت ایران با تبعیت از فرامین رهبری و حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر به دشمنان و تمام بدخواهان ثابت خواهند کرد که همیشه در صحنه حاضر هستند و در دفاع از آرمانها و ارزش‌های والای انقلاب، از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.

انتهای پیام/

 

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /