۱۸:۲۳:۱۷ - جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه موقت لشتغان:
دنیا سراسر طغیان و نافرمانی الله است
امام جمعه موقت لشتغان گفت: باران دلیل رضایت خداوند از ما نیست. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، شیخ حسین محبت نیا امام جمعه موقت لشتغان در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به بارش باران رحمت الهی، گفت: باران رحمت الهی و شکر آن واجب است. وی افزود: غیر از ذات خداوند متعال هیچ […]

امام جمعه موقت لشتغان گفت: باران دلیل رضایت خداوند از ما نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، شیخ حسین محبت نیا امام جمعه موقت لشتغان در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به بارش باران رحمت الهی، گفت: باران رحمت الهی و شکر آن واجب است.

وی افزود: غیر از ذات خداوند متعال هیچ کس قادر به نزول باران نیست. خداوند در قرآن کریم دعوت به تعقل در خصوص باران می کند.

امام جمعه موقت لشتغان عنوان کرد: موضع هر مسلمان در قبال رحمت خداوند، شکر است. باران رحمت الهی است و مردم نباید از شکر آن غافل شوند؛ اگر فضل و رحمت خداوند نبود باران رحمت شامل حال ما نمی شد.

وی افزود: دنیا سراسر طغیان و نافرمانی الله است. تجاری که ذکات مال خود را نمی پردازند، حکامی که به زیردستان خویش ظلم می کنند، خردسالانی که احترام ریش سفیدان را نگه نمی دارند و زنانی که بدحجابی پیش گرفته اند؛ می بینیم که از زندگی و حیات اسلامی جز شعار چیز دیگری باقی نمانده و التزام و پایبندی در آن نیست.

شیخ حسین محبت نیا بیان کرد: بارش باران دلیل رضایت خداوند از ما نیست، نزول باران دلیل بر فضل و کرم خداوند است.

 

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /