۱۹:۰۹:۴۰ - جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شهرستان بندرخمیر:
دنیا در مقابل دد منشی های سعودی ها مستاصل شده است
عربستان آلت دست آمریکا و صهیونیسم شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به توطئه های دولت سعودی عربستان گفت: عربستان آلت دست آمریکا و صهیونیسم شده است. وی افزود: این چنین استعفا دادن نخست وزیر بی […]

عربستان آلت دست آمریکا و صهیونیسم شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به توطئه های دولت سعودی عربستان گفت: عربستان آلت دست آمریکا و صهیونیسم شده است.

وی افزود: این چنین استعفا دادن نخست وزیر بی لیاقت لبنان در تاریخ بی سابقه است و این مقدار از خواری و خفت را در تاریخ سراغ نداریم.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری عنوان کرد: دنیا در مقابل دد منشی های سعودی ها مستاصل شده است.

وی افزود: سازمان ملل و نهادهای حقوق بشر بارها علیه جنایاتی که آنها در یمن انجام داده‌اند موضع گیری کرده‌اند.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر بیان کرد: ۱ میلیون مبتلا به وبا حاصل جنایات سعودی ها در یمن است.

وی افزود: دل انسان از این موضوع به درد می آید که هنوز بعضی از مسلمین علی رغم این همه جنایات سعودی ها را تکریم می کنند و به این حکومت ظالم دل بسته اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری با اشاره به سالروز درگذشت علامه طباطبایی و روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار عنوان کرد: پایین بودن آمار کتابخوانی در کشور جای بسی شکوه و گلایه است. با این همه سفارش در امر کتابخوانی از سوی اىمه و بزرگان باز ما در این موضوع ضعف داریم.

وی افزود: نیاز است که اهتمام بیشتری به امر کتابخوانی داشته باشیم، هر کس می تواند به اندازه وسع خود یک کتابخانه کوچک داشته باشد.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر بیان کرد: لازم است در اداراتی که ارباب رجوع دارند یک کتابخانه کوچک جهت پر کردن اوقات معطل شدن ارباب رجوع ایجاد شود و پیشنهاد های اینچنینی می تواند در تشویق به کتابخوانی موثر باشد.

 

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /