۹:۵۵:۲۳ - جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شهرستان بندرخمیر :
دنیای اسلام و غیر اسلام با اقدام ترامپ مخالفت کردند ولی صدای سعودی ها در نیامد
امام جمعه شهرستان بندرخمیر گفت: واقعا بیشرمانه است که بعد از چندین سال حضور غاصبانه در فلسطین حالا بیت المقدس، پایگاه اسلام و قبله اول مسلمین را می خواهند یهودی کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن محکوم کردن عمل رییس جمهور […]

امام جمعه شهرستان بندرخمیر گفت: واقعا بیشرمانه است که بعد از چندین سال حضور غاصبانه در فلسطین حالا بیت المقدس، پایگاه اسلام و قبله اول مسلمین را می خواهند یهودی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن محکوم کردن عمل رییس جمهور آمریکا در تعیین بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی، گفت: دنیای اسلام و غیر اسلام با اقدام ترامپ مخالفت کردند ولی صدای سعودی ها در نیامد.

وی افزود: واقعا بیشرمانه است که بعد از چندین سال حضور غاصبانه در فلسطین حالا بیت المقدس، پایگاه اسلام و قبله اول مسلمین را می خواهند یهودی کنند.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: این خیلی مضحک است که فردی خارج از یک نظام و کشور پایتخت آن کشور را تغییر می دهد. مانند این است که امروز رئیس رژیم غاصب صهیونیستی بگوید ما پایتخت آمریکا را از واشنگتن به نیویورک تغییر می دهیم، پایتخت یک کشور چه ارتباطی با کشور دیگر دارد.

وی افزود: قبل ها در کنگره این موضوع به تصویب رسیده بود ولی رییس‌جمهور های پیشین جرات این کار را نداشتند تا اینکه این خبیث مرتکب این عمل شد.

علیرضا صفایی حایری بیان کرد: ما به شدت این عمل را محکوم می کنیم و دنیا در مقابل این عمل خواهد ایستاد.

فریدون همتی استاندار هرمزگان در نمازجمعه این هفته بندرخمیر حضور داشت و در بین الصلاتین اقدام ترامپ در تعیین بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

بعد از نماز عصر بیانیه ای در محکومیت اقدام رئیس جمهور آمریکا قرائت و مردم انزجار خود را با شعار مرگ بر آمریگا و اسرائیل نشان دادند.

 

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /