۳:۵۴:۱۵ - پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دشمن از اتحاد و وحدت مسلمانان هراس دارد
امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان بندر خمیر با بیان اینکه آیات زیادی در مورد وحدت و جلوگیری از تفرقه وجود دارد و همه نشان دهنده امر خداوند به برادری و همبستگی است، گفت: دشمن از اتحاد و وحدت مسلمانان هراس دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار ؛ سید عبدالجلیل قتالی، مدیر مدرسه علوم دینی و امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان بندر خمیر در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: خداوند متعال به همه ما انسانها عقل، فهم و قدرت داده تا خوب را از بد تشخیص دهیم.

وی در ادامه افزود: وقتی رهبران جامعه ای علاقمند به تقریب و نزدیکی دلها باشند خواسته مقبولی است.
مدیر مرسه علوم دینی با اشاره به بیانات امام (ره) در مورد وحدت اسلامی تصریح کرد: خواسته دین، قرآن و پیامبر ایجاد وحدت اسلامی است، زمانیکه پیامبر کار خود را شروع کرد اولین قدم ایشان ائتلاف بین مسلمانان و دفاع از مدینه بود که همان عقد اخوت نامیده شد.
امام جمعه موقت اهل سنت بندر خمیر گفت: لازمه دولت و ایجاد قدرت، وحدت می باشد زمانی که وحدت بین مسلمانان از بین برود قدرت نیز کم خواهد شد، وحدت نه تنها در اسلام بلکه در همه ادیان دیگر نیز وجود دارد.
وی با بیان اینکه خداوند توصیه هایی به ما مسلمانان کرده که کارهایمان را به صورت شورایی انجام دهیم، عنوان کرد: آیات زیادی در مورد وحدت و جلوگیری از تفرقه وجود دارد همه نشان دهنده امر خداوند به برادری و همبستگی است.
مدیر مرسه علوم دینی شهرستان بندر خمیر خاطر نشان کرد: اختلافات و در گیری ها در تاریخ بوده که شکست به دنبال داشته و در دنیای امروز ما باید متحد باشیم و با این اتحاد دشمنان نمیتوانند به ما تجاوز کنند.
وی در ادامه تصریح کرد: مسلمانان خودشان به دنبال اختلاف نیستند این دشمنان و شیاطین هستند که بین ادیان اسلامی اختلاف ایجاد می کنند، دشمن از اتحاد و وحدت مسلمانان هراس دارد؛ اگر در گذشته اختلافاتی بوده گذشته است و ما نباید به این اتفاقات دامن بزنیم.

امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان اظهار کرد: در اروپا دین اسلام، دین دوم یاد شده و دشمنان که به اسلام اعتقاد ندارند می ترسند.
انتهای پیام/

بر چسب ها:
fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /