۷:۵۴:۱۸ - جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
از سری مسابقات جام دوستی نیمه کار
خط و نشان فجردمیلو برای رقبا
از سری مسابقات جام دوستی نیمه کار یادواره مرحومین عبداالله و علی آزیش، تیم فجر دمیلو در یک بازی کاملا برتر توانست با شش گل چمران کلمتلی را درهم بکوبد.

به گزارش پایگاه خبری لوار، از سری مسابقات جام دوستی نیمه کار(بندرخمیر) یادواره مرحومین عبداالله و علی آزیش، تیم فجر دمیلو در یک بازی کاملا برتر توانست با شش گل چمران کلمتلی را درهم بکوبد

تیم فوتبال فجر دمیلو در همان دقایق ابتدایی توانست تیم چمران کلمتلی را غافلگیر کند و در دقایق ۴ و ۶ به دو گل دست پیدا کند، گل اول توسط عبدالله بیجاد روی پاس زیبای نعیم فرهمند به ثمر رسید، گل دوم روی فرار زیبای بازیکنان دمیلو زده شد، این گل توسط نعیم فرهمند زده شد، نیمه نخست باهمین دو گل به اتمام رسید.

با آغاز نیمه دوم، بازی رو به جلو در دستور کار تیم چمران کلمتلی قرار داده شد، چرا که نیاز مبرم به زدن گل داشتند، تا اینکه در دقیقه ۵۱ در موقعیتی مناسب روی بازیکن فجر خطا صورت گرفت، این ضربه ی خطا با شوتی سرکش از بهنام پیراینده به گل تبدیل شد.

در ادامه توپ و میدان در اختیار فجر دمیلو بود اما روی یک غفلت این تیم چمران بود که توسط هاشم پاکنژاد به گل رسید.

حملات فجر همچنان ادامه داشت و دروازه بان کلمتلی همچنان می درخشید، در این بازی مهرداد بینا گلر مغ احمدی چمران نمایش درخشانی را از خود به نمایش گذاشت و توانست ۱۷ بار تک به تک مهاجمان فجر دمیلو را مهار کند.

محمدرضا لطفی بازیکن تند و تیز دمیلو نمایش ضعیفی را در این بازی از خود به نمایش گذاشت علی رغم موقعیت های زیاد ولی موفق به گلزنی نشد، ۱۰ موقعیت تک به تک را به تنهایی از دست داد.

بازی تا دقیقه ۸۰ با نتیجه ۳ بر ۱ در جریان بود تا اینکه در این دقیقه بازیکن همیشه آماده ی دمیلو و پدیده سال قبل مسابقات یعنی سامان بینا پا به میدان گذاشت و اولین لمس توپ ایشان در دقیقه ۸۱ تبدیل به گل شد.

این پایان کار نبود و در دقایق ۸۳ و ۸۵ نعیم فرهمندپور توانست نمایش خوب خودش را کامل کند، با زدن این دو گل هتریک بهترین بازیکن زمین تکمیل شد.

در این بازی نمی شود از نمایش قابل توجه و درخشان حبیب فرهمندپور مدافع فجر و مهرداد بینا گلر چمران به راحتی گذشت.

در پایان نعیم فرهمندپور به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

 

گزارش: سهراب پسند خبرنگار ورزشی لوار

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /